0

Lenglet jakie podanie do Valverde

0

Każdy kiedyś odejdzie

0

Jaka kopanina hah

0

Messi jaki zmotywowany dziś

0

Suarez żadnej nie ma i siedzi

1

Hajto wie lepiej niż jakieś tam internety

1

Walka o złotą piłkę

0

Pogba tak odżył że w pierwszym meczu z psg wgl nie istniał

1

Mamy taką szansę na LM trzeba to wykorzystać

0

Trudno żeby się nie podniecali skoro był liderem klasyfikacji strzelców LM

6

A wyczyn Messiego to normalnosc

1

Co ten Suarez wszystko się odbija jak od sęka

0

Wreszcie można odetchnąć

2

Aż stadion ucichł wszyscy obsrani

0

Zero pressingu Guardiola wróć !!

0

Słabi jesteśmy na tą LM. Wcześniej jak wygrywaliśmy to bylo widać ta dominacje

0

Czemu Messi tego nie odegrał do Suareza już kolejny raz

1

Szkoda że coutinho tak nie zrobił jak Mane przy pierwszym golu

9

Wystarczy taki karny z du.y jak MU dostalo z PSG i nara

0

Lyon teraz będzie cisna bo dostali drugie życie

1

Jeszcze jeden i będzie beka.

0

Lyon gol buhah.

0

Szczesny MOTM

0

Wie ktos moze co z koltoniem moze ,,umar"

0

Aha xd.

0

Beka ronaldo ogłoszony bogiem teraz

4

Hahaha chellini co to bylo

0

Szkoda Simeone.

1

Koleś odpala pod koniec sezonu i pewnie ZP jrgo

0

Zamiast strzelić bramkę na wyjeździe to się bronią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?