Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lenglet jakie podanie do Valverde
0
Każdy kiedyś odejdzie
0
Jaka kopanina hah
0
Messi jaki zmotywowany dziś
0
Suarez żadnej nie ma i siedzi
1
Hajto wie lepiej niż jakieś tam internety
1
Walka o złotą piłkę
0
Pogba tak odżył że w pierwszym meczu z psg wgl nie istniał
1
Mamy taką szansę na LM trzeba to wykorzystać
0
Trudno żeby się nie podniecali skoro był liderem klasyfikacji strzelców LM
6
A wyczyn Messiego to normalnosc
1
Co ten Suarez wszystko się odbija jak od sęka
0
Wreszcie można odetchnąć
2
Aż stadion ucichł wszyscy obsrani
0
Zero pressingu Guardiola wróć !!
0
Słabi jesteśmy na tą LM. Wcześniej jak wygrywaliśmy to bylo widać ta dominacje
0
Czemu Messi tego nie odegrał do Suareza już kolejny raz
1
Szkoda że coutinho tak nie zrobił jak Mane przy pierwszym golu
9
Wystarczy taki karny z du.y jak MU dostalo z PSG i nara
0
Lyon teraz będzie cisna bo dostali drugie życie
1
Jeszcze jeden i będzie beka.
0
Lyon gol buhah.
0
Szczesny MOTM
0
Wie ktos moze co z koltoniem moze ,,umar"
0
Aha xd.
0
Beka ronaldo ogłoszony bogiem teraz
4
Hahaha chellini co to bylo
0
Szkoda Simeone.
1
Koleś odpala pod koniec sezonu i pewnie ZP jrgo
0
Zamiast strzelić bramkę na wyjeździe to się bronią