Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na czele z tebasem
10
Lepiej wziąć jakiegoś doświadczonego wiekowego bramkarza bo szkoda młodemu psuć karierę. Obecnie i tak by grzal ławę.
0
Sz. Pan S.Ramos
3
Sam semedo da radę z viniciusem
0
Na ligue 1 to wystarcza jak widać
0
Ostatnio De Ligt go wyjasnil w LM
0
I powinni tam wsadzić jeszcze marciniaka
0
Bo Malcom nie jest Willianem
0
A potem na najwazniejsza czesc sezonu bez napastnika bo kontuzja sie odnowila
0
Najlepiej nam sie gralo wlasnie formacja 4-4-2
0
Czekają na przelew do 28 lutego
0
Lahoz mistrz xd.
6
Sam Messi na LM to za mało tam musi być zespół
0
Alenia dał dobra zmiane
0
Wyłącz stronę porno w tle
5
No wcale nie faulował
6
Bez Messiego z Valverde byśmy byli gdzieś na poziomie Bilbao
4
Gdyby nie Messi Valverde już dawno by poleciał
0
Umtitiego dać po kontuzji bez rytmu meczowego na taki mecz
0
Się dziwisz jak nie grał tyle czasu
2
Nawet nie wiedzialem ze szejker z p$g został jednym z członków komitetu wykonawczego UEFA. Czyli mozna spodziewac sie kolejnych transferow bez zadnych konsekwencji co za kpina.
0
Czemu nie bierze Princa przeciez gorzej zagrac juz nie mozna
6
On jest od strzelania goli a nie asyst
0
Widocznie Barca to za wysoki poziom dla niego
1
Valverde od Rakitica to sklad zaczyna ukladac
0
Klub marzeń a prawie wylądował w psg
1
Zalezy kto robi te sondaże
0
A byl Piatek to wyciagniecia za 35 mln -.-
5
Gdyby nie ten karny z valladoid to bysmy mieli 5 remis z rzedu
0
Messi na pełnej kur.... wbiegł