0

Na czele z tebasem

10

Lepiej wziąć jakiegoś doświadczonego wiekowego bramkarza bo szkoda młodemu psuć karierę. Obecnie i tak by grzal ławę.

0

Sz. Pan S.Ramos

3

Sam semedo da radę z viniciusem

0

Na ligue 1 to wystarcza jak widać

0

Ostatnio De Ligt go wyjasnil w LM

0

I powinni tam wsadzić jeszcze marciniaka

0

Bo Malcom nie jest Willianem

0

A potem na najwazniejsza czesc sezonu bez napastnika bo kontuzja sie odnowila

0

Najlepiej nam sie gralo wlasnie formacja 4-4-2

0

Czekają na przelew do 28 lutego

0

Lahoz mistrz xd.

6

Sam Messi na LM to za mało tam musi być zespół

0

Alenia dał dobra zmiane

0

Wyłącz stronę porno w tle

5

No wcale nie faulował

6

Bez Messiego z Valverde byśmy byli gdzieś na poziomie Bilbao

4

Gdyby nie Messi Valverde już dawno by poleciał

0

Umtitiego dać po kontuzji bez rytmu meczowego na taki mecz

0

Się dziwisz jak nie grał tyle czasu

2

Nawet nie wiedzialem ze szejker z p$g został jednym z członków komitetu wykonawczego UEFA. Czyli mozna spodziewac sie kolejnych transferow bez zadnych konsekwencji co za kpina.

0

Czemu nie bierze Princa przeciez gorzej zagrac juz nie mozna

6

On jest od strzelania goli a nie asyst

0

Widocznie Barca to za wysoki poziom dla niego

1

Valverde od Rakitica to sklad zaczyna ukladac

0

Klub marzeń a prawie wylądował w psg

1

Zalezy kto robi te sondaże

0

A byl Piatek to wyciagniecia za 35 mln -.-

5

Gdyby nie ten karny z valladoid to bysmy mieli 5 remis z rzedu

0

Messi na pełnej kur.... wbiegł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?