0

I znowu gonić wynik.

0

Zajeb....ście.

5

Roberto co za typ

0

Nasi klepią klepią a tamci cyk i brameczka

0

Póki co w PK pierwsze mecze nam nie wychodzą.

0

Szkoda go a tak sie cieszyl po awansie.

1

Normalnie sama śmietanka polskiej sceny politycznej zenada

0

6 to powinien nosic Arthur

0

Vidal to kozak żeby go tak pożegnać

9

Cilessen: Gram dalej kurla !!!!

2

6:1 Luczo lubi to xd

0

Ale akcja jprdl.

0

Jak za Luczo kontra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Roberto na skrzydło. He

0

Alez tu jest poziom jedna głupia strata i już groźnie

0

For fun.

1

Messi co żeś zrobił.

0

Sevilla teraZ przyciśnie gol im brakuje

0

Aj Cilessen

0

Nie teraz Barca gra

0

Sevilla to padaka na wyjazdach

1

Roberto jak z PSG comeback heh

1

Arthur jaka asysta.

0

Cilessen w obecnej formie bije na głowę ter stegena

0

Cilessen mistrzu !!!!

0

Jest 1:0 !!!

0

Pewnie wpadną i go porwą

0

Rakitic.

0

Pewnie bardziej jego ojczulek niz on sam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?