Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I znowu gonić wynik.
0
Zajeb....ście.
5
Roberto co za typ
0
Nasi klepią klepią a tamci cyk i brameczka
0
Póki co w PK pierwsze mecze nam nie wychodzą.
0
Szkoda go a tak sie cieszyl po awansie.
1
Normalnie sama śmietanka polskiej sceny politycznej zenada
0
6 to powinien nosic Arthur
0
Vidal to kozak żeby go tak pożegnać
9
Cilessen: Gram dalej kurla !!!!
2
6:1 Luczo lubi to xd
0
Ale akcja jprdl.
0
Jak za Luczo kontra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Roberto na skrzydło. He
0
Alez tu jest poziom jedna głupia strata i już groźnie
0
For fun.
1
Messi co żeś zrobił.
0
Sevilla teraZ przyciśnie gol im brakuje
0
Aj Cilessen
0
Nie teraz Barca gra
0
Sevilla to padaka na wyjazdach
1
Roberto jak z PSG comeback heh
1
Arthur jaka asysta.
0
Cilessen w obecnej formie bije na głowę ter stegena
0
Cilessen mistrzu !!!!
0
Jest 1:0 !!!
0
Pewnie wpadną i go porwą
0
Rakitic.
0
Pewnie bardziej jego ojczulek niz on sam