0

To zależy jaką rolę ma semedo na tej prawej stronie.

0

Czym sie zatrules tym sie lecz xd

0

Wiadomo że chodzi o hajs

0

Trzeba zakwasić żołądek

0

Jak masz gdzieś TVP to co cię obchodzi co oni puszczają.

0

Wszyscy gadają że disco polo a i tak jest największa oglądalność i wszyscy się bawią

0

Tylko Juventus bo gra tam Szczesny.

0

Od razu było wiadomo że chodzi o hajs w przypadku rabiota

33

Słabo? Inne kluby mogą tylko pomarzyć o takiej frekwencji.

2

Alkochinczyk

1

Oby nie bo się zmarnuje tam

0

Ten trenejro z takimi osiagnieciami to juz lepiej Xaviego wziac

1

Barca jak reprezentacja Chorwacji

0

A na dole tusk slonce peru

1

Na treningu

2

A ile on chciał za piłkarza który ma rok do końca kontraktu

0

Pewnie niedlugo zwierzeta zaczna sie domagac praw

0

Pewnie przejdzie do city bo do Barcy nie ma szans

0

Rabiot nie jest im potrzebny do zdobywania ligi francuskiej i pucharu francji bo bez nie niego z łatwością zdobędą

1

W lidze ogórkowej

0

A chorym trzeba pomagac

6

Szuka zlotej pilki

1

Ekstraklasa wraca na salony !

1

Takiej kasy 13 mln nie dostanie w psg ze wzgledu na finansowe fair play wiec idzie tam gdzie wieksza kasa.

3

A czy ten klub zachowal sie kiedys profesjonalnie

0

Rzuć pracę zostań ninja

0

Jest 0 z tyłu.

0

To taktyka na obrone wyniku

2

Gdzie ta Barca slynaca z posiadania pilki

0

Jaka symulka hah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?