Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To zależy jaką rolę ma semedo na tej prawej stronie.
0
Czym sie zatrules tym sie lecz xd
0
Wiadomo że chodzi o hajs
0
Trzeba zakwasić żołądek
0
Jak masz gdzieś TVP to co cię obchodzi co oni puszczają.
0
Wszyscy gadają że disco polo a i tak jest największa oglądalność i wszyscy się bawią
0
Tylko Juventus bo gra tam Szczesny.
0
Od razu było wiadomo że chodzi o hajs w przypadku rabiota
33
Słabo? Inne kluby mogą tylko pomarzyć o takiej frekwencji.
2
Alkochinczyk
1
Oby nie bo się zmarnuje tam
0
Ten trenejro z takimi osiagnieciami to juz lepiej Xaviego wziac
1
Barca jak reprezentacja Chorwacji
0
A na dole tusk slonce peru
1
Na treningu
2
A ile on chciał za piłkarza który ma rok do końca kontraktu
0
Pewnie niedlugo zwierzeta zaczna sie domagac praw
0
Pewnie przejdzie do city bo do Barcy nie ma szans
0
Rabiot nie jest im potrzebny do zdobywania ligi francuskiej i pucharu francji bo bez nie niego z łatwością zdobędą
1
W lidze ogórkowej
0
A chorym trzeba pomagac
6
Szuka zlotej pilki
1
Ekstraklasa wraca na salony !
1
Takiej kasy 13 mln nie dostanie w psg ze wzgledu na finansowe fair play wiec idzie tam gdzie wieksza kasa.
3
A czy ten klub zachowal sie kiedys profesjonalnie
0
Rzuć pracę zostań ninja
0
Jest 0 z tyłu.
0
To taktyka na obrone wyniku
2
Gdzie ta Barca slynaca z posiadania pilki
0
Jaka symulka hah