Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Benzema to za te strzelone babole po bledach bramkarzy w LM bo na MS nawet nie pojechal. No i za to ze jest francuzem.
67
Hahha beka z tej gali Messi dopiero 5. Lewandowskiego wgl nie ma krola strzelcow bundesligi i najlepszego strzelca eliminacji do MS żenada.
0
Przeciez sa artykuly o tym na fcbarca. Wiec on tu przychodzi tylko dla kasy tak samo bylo z griezmannem atletico zaoferowalo wiecej i zostal.
https://www.fcbarca.com/86572-media-adrien-rabiot-doszedl-do-porozumienia-z-barcelona.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
https://www.fcbarca.com/85603-adrien-rabiot-odrzucil-kolejna-propozycje-przedluzenia-kontraktu-ze-strony-psg.html
0
Jak mniej z tego co wiadomo on zadal 10 mln euro plus premie za samo zlozenie podpisu. Psg jest w stanie dac tylko 9 mln euro ze wzgledu na FFP. A w Barcelonie bedzie zarabiac 13 mln euro wiec co ty gadasz ze mniej.
0
Perez zagraj cos na konsolecie
0
Skoro idzie tu dla kasy to jak go inaczej nazwac. Taki wychowanek z niego ze kto da wiecej kasy to tam pojdzie.
2
Heh Neymar grajac w psg na 12 miejscu. W Barcelonie to byl w top 3.
2
Wolalbym de jonga niz najemnika z paryza
0
Można sobie wyobrazić jak biegnie do Messiego xd
0
Łał mecz z czystym kontem
0
No już byliśmy świadkiem jak się skończyła walka wilder szpilka. Ciezki nokaut szpilki.
5
Szkoda że nie było dane zobaczyć mameda w UFC
1
Koniec kariery khalidova
1
Narkun znowu pokonuje xd
1
WTF jak Mamed wyszedł z tej dźwigni na lokiec
0
Khalidov boi się parteru heh
0
Czas Isco aby mogl przejsc do Barcelony minal
0
Co z tego jak cracka nie ma
0
Pod wodza Guardioli zawsze cos pogra
1
Odszedl w sposob profesjonalny. Nie odwalal zadnych cyrkow jak Dembele tylko uczeszczal na wszyskie treningi z zaangazowaniem. W ostatnich meczach tez dawal z siebie wszystko a przeciez nie musial.
0
Przecież nie może powiedzieć że to prawda były rozmowy z Neymarem bo będzie taki cyrk jak z Griezmannem.
2
Ja myślę że albo Dembele albo Neymar. Ich dwóch raczej nie będzie razem.
17
Vidal to obecnie jeden z najlepszych zawodnikow w zespole
2
Psg jak sie cieszy bylaby beka gdyby cverna z nimi wygrala u siebie
1
Ter Stegen jak odetchnal po ostatnim gwizdku xd
0
Nie to taktyka valverde
0
Passa trwa kto nam jeszcze strzeli bramke
1
Po co on Dembele zmienia niech gra caly mecz
0
bramka dla psv wisi w powietrzu
0
Taka w sam raz do snu