Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To tez juz bylo xd
5
Beka jak z niego nie ma zadnego pozytku
4
Ronaldo to co mecz mial takie pretense do kolegow ze sami strzelili bramke nie podajac mu a tu wielkie halo
0
Napewno nie tak czesto
4
Dlatego to nie jest trener na miarę Barcelony
0
To trzeba bylo wczoraj odpalic tvn podczas marszu i zobaczylbys co to zaklamanie az kipialo
6
W tym trener. Bo trener jest od tego zeby to jakos poukladac a nie wystawic Messiego i myslec ze sam wygra mecz.
1
Valverde pobil rekord jako pierwszy trener przegral z betisem na Camp Nou
4
Bartra japa tam
3
Gdyby nie Pique Vidal by to strzelil -.-
1
Jak rozklepali az wstyd ze to Barca dostaje takie baty
0
Roberto co za podanie
0
No ale Marek ...
0
Ale szmata xd
0
Dzieki Tello
0
Kontra Barcy ;o
1
HAhah roberto podsumowal swoj wystep
3
Vidaal to jest kozak. Co on musi jeszcze zrobic zeby wychodzic w podstawowym skladzie.
0
Wszedl Vidal i od razu celny strzal
0
Lepiej jakby gral na prawej stronie
0
Z dembele by bylo jeszcze gorzej przy tych jego glupich stratach
0
Rakitic zagra caly mecz
0
Betis nigdy nie wygral na Camp Nou
2
Jprdl wszyscy stoja i patrza co Messi zrobi z pilka
1
Ale betis mi sie dzis podoba kazdy wie co ma robic a u nas chaos
0
Z takim ustawieniem to kazda strata pilki w srodku pola konczy sie grozna akcja betisu
0
Messi rozklada rece bo nie ma z kim grac
3
Luczo gnije z taktyki valverde xd
1
Betis zjada nas taktycznie
0
Oni sobie wchodza jak w maslo