0

To tez juz bylo xd

5

Beka jak z niego nie ma zadnego pozytku

4

Ronaldo to co mecz mial takie pretense do kolegow ze sami strzelili bramke nie podajac mu a tu wielkie halo

0

Napewno nie tak czesto

4

Dlatego to nie jest trener na miarę Barcelony

0

To trzeba bylo wczoraj odpalic tvn podczas marszu i zobaczylbys co to zaklamanie az kipialo

6

W tym trener. Bo trener jest od tego zeby to jakos poukladac a nie wystawic Messiego i myslec ze sam wygra mecz.

1

Valverde pobil rekord jako pierwszy trener przegral z betisem na Camp Nou

4

Bartra japa tam

3

Gdyby nie Pique Vidal by to strzelil -.-

1

Jak rozklepali az wstyd ze to Barca dostaje takie baty

0

Roberto co za podanie

0

No ale Marek ...

0

Ale szmata xd

0

Dzieki Tello

0

Kontra Barcy ;o

1

HAhah roberto podsumowal swoj wystep

3

Vidaal to jest kozak. Co on musi jeszcze zrobic zeby wychodzic w podstawowym skladzie.

0

Wszedl Vidal i od razu celny strzal

0

Lepiej jakby gral na prawej stronie

0

Z dembele by bylo jeszcze gorzej przy tych jego glupich stratach

0

Rakitic zagra caly mecz

0

Betis nigdy nie wygral na Camp Nou

2

Jprdl wszyscy stoja i patrza co Messi zrobi z pilka

1

Ale betis mi sie dzis podoba kazdy wie co ma robic a u nas chaos

0

Z takim ustawieniem to kazda strata pilki w srodku pola konczy sie grozna akcja betisu

0

Messi rozklada rece bo nie ma z kim grac

3

Luczo gnije z taktyki valverde xd

1

Betis zjada nas taktycznie

0

Oni sobie wchodza jak w maslo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?