Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Damy mu Dembele na otarcie lez xd
0
Jak to co typowy real. Zawodnik stary to trzeba sie go pozbyc.
1
Pewnie kupia jeszcze sobie kibicow tak jak na MS w pilce recznej
0
Haha boli tylna część ciała szejkera z psg
0
Z nimi też szału nie było
0
Dobrze ze Błaszczykowski nie strzelal
3
Od Vidala to wara
0
Piekny sen znikl i wracamy do rzeczywistosci
0
Jak niby jak Polska strzelila 3 bramki na wyjezdzie a Portugalia 1
1
I co to ma niby dac te przebiegniecie przez pilke przy stalych fragmentach gry
0
Mozna wylaczyc ...
0
Niezle rusek sedziuje przeciwko nam
0
A to szacun :)
0
Milik dotknal pilke wgl ?
0
Brawo cionek
0
Nie chcial sie wiecej kompromitowac
0
Jeszcze cionek na obronie xd
3
Takie bronienie zazwyczaj sie zle konczy
0
Moze sie podobac te zaangazowanie mlodej kadry
1
Haha 3:0 juz z portugalia
0
Szejki sypna kasa i zmieni zdanie.
22
Belgia sie bawi w obrone Barcelony
0
Jprdl co szwajcaria odwala
0
Tak sie qwa gra
0
Szwajcaria mimo ze nie ma tylu gwiazd potrafi z kazdym grac jak rowny z rownym
0
Lepeij wyciagnac Neymara niz rabiota he
0
Powinni sprzedac Dembele i wykupic Neymara w czerwcu. On jest stworzony do gry w Bacelonie.
0
Szkoda że tylko 4 lata :/
0
Jaka próba zapobieżenia masakrze zbliża się wielkimi krokami ? Xd
0
Co z tego jak unia zaraz nałoży jakieś limity. Przecież Niemcy by się pochlastali gdyby Polska wzbogacała się a tak mają tania siłę roboczą.