0

Damy mu Dembele na otarcie lez xd

0

Jak to co typowy real. Zawodnik stary to trzeba sie go pozbyc.

1

Pewnie kupia jeszcze sobie kibicow tak jak na MS w pilce recznej

0

Haha boli tylna część ciała szejkera z psg

0

Z nimi też szału nie było

0

Dobrze ze Błaszczykowski nie strzelal

3

Od Vidala to wara

0

Piekny sen znikl i wracamy do rzeczywistosci

0

Jak niby jak Polska strzelila 3 bramki na wyjezdzie a Portugalia 1

1

I co to ma niby dac te przebiegniecie przez pilke przy stalych fragmentach gry

0

Mozna wylaczyc ...

0

Niezle rusek sedziuje przeciwko nam

0

A to szacun :)

0

Milik dotknal pilke wgl ?

0

Brawo cionek

0

Nie chcial sie wiecej kompromitowac

0

Jeszcze cionek na obronie xd

3

Takie bronienie zazwyczaj sie zle konczy

0

Moze sie podobac te zaangazowanie mlodej kadry

1

Haha 3:0 juz z portugalia

0

Szejki sypna kasa i zmieni zdanie.

22

Belgia sie bawi w obrone Barcelony

0

Jprdl co szwajcaria odwala

0

Tak sie qwa gra

0

Szwajcaria mimo ze nie ma tylu gwiazd potrafi z kazdym grac jak rowny z rownym

0

Lepeij wyciagnac Neymara niz rabiota he

0

Powinni sprzedac Dembele i wykupic Neymara w czerwcu. On jest stworzony do gry w Bacelonie.

0

Szkoda że tylko 4 lata :/

0

Jaka próba zapobieżenia masakrze zbliża się wielkimi krokami ? Xd

0

Co z tego jak unia zaraz nałoży jakieś limity. Przecież Niemcy by się pochlastali gdyby Polska wzbogacała się a tak mają tania siłę roboczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?