Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do czego to doprowadzily lewackie rzady
5
To juz wiadomo skad ma takie oczy
1
Mam nadzieje ze czas jest europejski a nie japonski :>
0
Czyli juz nic nie stoi na przeszkodzie aby final PK odbyl sie na bernabeu.
22
U Pepa i Luczo by to nie przeszlo
2
Messi takie brameczki pyka i jest na 5 miejscu zenada
1
Jak stadion opustoszal XD
0
Lenglet co odwalil
10
Kurła myslalem ze tam frytki leza
6
Taka impreza raz do roku i wielkie halo bo zwierzeta sie stresuja smiech na sali. Tyle lat nie przeszkadzalo i teraz nagle znalezli sie obroncy zwierzat.
0
Napewno de jonga skusil projekt sportowy psg ktory nie moze wypalic od paru lat
0
To niech gnije w tym psg a my wezmiemy De Ligta
0
Gdyby nie dziurawa obrona Barcelony to ter Stegen bylby wyzej. A miejsce ramosa to smiech na sali. On powinien otrzymac pierwsze miejsce ale za nokautowanie rywali bez konsekwencji.
0
Spokojnie jeszcze nadrobi ciala
1
Rakitica to nawet dziecko z którymi wychodzą piłkarze powstrzymywało xD
2
Szkoda Malcoma :(
0
Ale się rozjechała noga :/
0
Aha dzieki za info
0
Właśnie wbijam i patrzę że rakitic nawet w takim meczu musiał grać omg.
1
Za to maja goscia na okladce przypominajacego strzelenie 5 goli realowi xd
6
Grizman chciał tym słabym występem i jednym golem na MŚ zdobyć ZP hah. Gościu już za bardzo gwiazdorzy a indywidualnie nic nie osiągnął.
0
Z tym ze dwie zdobyte przez di stefano ktory powininen grac dla Barcelony
0
Slisko jest
0
Ten geniusz snajperski w finale LM az same rece skladaja sie do oklaskow
0
De Jong to akurat od dziecinstwa sledzil gre Barcy.
https://www.fcbarca.com/85235-frenkie-de-jong-chcialbym-pewnego-dnia-zagrac-z-messim.html
0
Bo gwiazdorzy
3
Moze omylkowo podali nie ta koperte jak w przypadku oskarow :>
9
A griezmann 3 miejsce za strzelenie jednego gola w finalach MS i zdobycie jakze waznej Ligi Europy ^^
0
Co do tego ze Barcelona sportowo jest o wiele lepszym projektem od psg to nie ma watpliwosci. Tylko ze w wiekszosci przypadkach decyduje kasa. Jakos nie slyszalem zeby rabiot marzyl o grze w Barcelonie.
2
Napewno Bundesliga jest wyzej od ligue 1 i taki cavani jest a Lewego nie ma.