0

Po co pokazują tych leszczy z madrytu

0

Ale wrzuca niezle pilki na Albe

0

P$G wpierw niech ogarnie finansowe fair play a nie bierze sie za kupowanie kolejnych zawodnikow

0

Pewnie dembele tak jak było z levante w pk

0

Koleś siedzi na trybunach i ogląda mecz na laptopie hah

0

Przecież Suarez by doszedł do tej piły.

1

Vidal podsumował mecz

0

Za bardzo przekombinowany skład widać brak zgrania

0

Ale fart.

0

Właśnie załączam mecza i patrzę heh padaka

0

Myśleli że będzie tak łatwo i przyjemnie jak miesiąc temu w meczu ligowym gdy było 5:0 z levante.

0

WTF co tam się odwala że 2:0 dla levante

0

Mial zadatki na bycie topka ale niestety wybral psg i sie zmarnowal

10

Rabiot ma dna psg i tam chodzi wyłącznie o kasę.

0

Przesada jak za taka kwote by przeszedl

0

psg sie skupilo na lidze heh

1

Co za dzicz

2

Co chlop spartaczyl XD

0

Dokładnie są księża z powołania i tacy którzy są tylko dla zysku. Dlatego wkurza mnie że wszystko jest wrzucane do jednego wora że cały kościół jest zły. Nawet jeden z apostołów judasz wydał Jezusa dla swoich korzysci.

5

Bo wazne ze jest atak na kosciol takie to popularne teraz

0

Polsat jaki to promotor siatkówki ?

0

Co tam Antiga robi ?

2

Polsat tak promuje siatkówkę że zablokowali możliwość oglądania MS w 2014 roku w Polsce na otwartym kanale. Śmiech na sali że komorowski musiał prosić solorza żeby chociaż finał udostępnił.

0

A wgl trafia do psg ?

1

Jest progres a oni narzekają

3

Ta żeby były równe szanse xd

0

Hahaha Sterling

0

Miał wejść Gabriel Jesus ale o coś tam poszło przy lini

0

I to jest Guardiola wygrywa 2-1 to wpuszcza napastnika Valverde to by bronił wyniku

0

Gool firmino !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?