Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co pokazują tych leszczy z madrytu
0
Ale wrzuca niezle pilki na Albe
0
P$G wpierw niech ogarnie finansowe fair play a nie bierze sie za kupowanie kolejnych zawodnikow
0
Pewnie dembele tak jak było z levante w pk
0
Koleś siedzi na trybunach i ogląda mecz na laptopie hah
0
Przecież Suarez by doszedł do tej piły.
1
Vidal podsumował mecz
0
Za bardzo przekombinowany skład widać brak zgrania
0
Ale fart.
0
Właśnie załączam mecza i patrzę heh padaka
0
Myśleli że będzie tak łatwo i przyjemnie jak miesiąc temu w meczu ligowym gdy było 5:0 z levante.
0
WTF co tam się odwala że 2:0 dla levante
0
Mial zadatki na bycie topka ale niestety wybral psg i sie zmarnowal
10
Rabiot ma dna psg i tam chodzi wyłącznie o kasę.
0
Przesada jak za taka kwote by przeszedl
0
psg sie skupilo na lidze heh
1
Co za dzicz
2
Co chlop spartaczyl XD
0
Dokładnie są księża z powołania i tacy którzy są tylko dla zysku. Dlatego wkurza mnie że wszystko jest wrzucane do jednego wora że cały kościół jest zły. Nawet jeden z apostołów judasz wydał Jezusa dla swoich korzysci.
5
Bo wazne ze jest atak na kosciol takie to popularne teraz
0
Polsat jaki to promotor siatkówki ?
0
Co tam Antiga robi ?
2
Polsat tak promuje siatkówkę że zablokowali możliwość oglądania MS w 2014 roku w Polsce na otwartym kanale. Śmiech na sali że komorowski musiał prosić solorza żeby chociaż finał udostępnił.
0
A wgl trafia do psg ?
1
Jest progres a oni narzekają
3
Ta żeby były równe szanse xd
0
Hahaha Sterling
0
Miał wejść Gabriel Jesus ale o coś tam poszło przy lini
0
I to jest Guardiola wygrywa 2-1 to wpuszcza napastnika Valverde to by bronił wyniku
0
Gool firmino !!