Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele zawsze musi przelozyc pilke na druga noge
0
Gra taka nijaka -.-
0
Hah to Neymar z Mbappe pokazali w cieszynce po co sa w psg
0
W ekstraklasie to normalka
0
Wiadomo że Pep jest najlepszy.
1
Lyon to ma patent na city . Wczesniej wygrana teraz remis.
0
Bo roma to tylko na Barce sie spina
0
Kto jest ojcem ?
1
Pewnie tak to bedzie wygladac :D
0
Ale na Barce to by się spieli.
1
Na tym zdjeciu z wczorajszego treningu jakos Dembele nie wyglada na goscia ktory chce odchodzic.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46915768_10157308644059305_5202421541215666176_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=cfc560f380e2ec66c22641bfe6ea0a23&oe=5CAD5D3B
0
Nie powinniśmy się mieszać w ten konflikt. Swetru to by najchętniej wojnę z Rosją rozpoczął.
0
Z jego podejściem sportowym napewno
0
A dokladnie soros.
0
Co to jest Polska B ?
0
Hah niezle pojechales.
0
Jak szedł po bułki do sklepu
1
Widocznie Barcelona to za duzy poziom dla niego.
1
Teraz atletico bedzie grac to co lubi najbardziej czyli na 1:0
1
Cilessen by to wyjal
0
Co tam sie odwala
0
Diego Costa w zywiole XD
0
Dlatego Neymar byłby idealny
8
Cucurella Man of the match
0
Nie wiem ale mozesz zapytac na stronie realu
0
,,Klub zapewnia, że UEFA poprosiła o przelew, przyjęła go i zamknęła sprawę."
0
A real madryt w 2017
0
Czarny dzien dla portfela
17
Co tam jakis Paco przyszlosc to Munir !
0
Powinien ale w tym roku glosujacy postawili na MS