0

Dembele zawsze musi przelozyc pilke na druga noge

0

Gra taka nijaka -.-

0

Hah to Neymar z Mbappe pokazali w cieszynce po co sa w psg

0

W ekstraklasie to normalka

0

Wiadomo że Pep jest najlepszy.

1

Lyon to ma patent na city . Wczesniej wygrana teraz remis.

0

Bo roma to tylko na Barce sie spina

0

Kto jest ojcem ?

1

Pewnie tak to bedzie wygladac :D

0

Ale na Barce to by się spieli.

1

0

Nie powinniśmy się mieszać w ten konflikt. Swetru to by najchętniej wojnę z Rosją rozpoczął.

0

Z jego podejściem sportowym napewno

0

A dokladnie soros.

0

Co to jest Polska B ?

0

Hah niezle pojechales.

0

Jak szedł po bułki do sklepu

1

Widocznie Barcelona to za duzy poziom dla niego.

1

Teraz atletico bedzie grac to co lubi najbardziej czyli na 1:0

1

Cilessen by to wyjal

0

Co tam sie odwala

0

Diego Costa w zywiole XD

0

Dlatego Neymar byłby idealny

8

Cucurella Man of the match

0

Nie wiem ale mozesz zapytac na stronie realu

0

,,Klub zapewnia, że UEFA poprosiła o przelew, przyjęła go i zamknęła sprawę."

0

A real madryt w 2017

0

Czarny dzien dla portfela

17

Co tam jakis Paco przyszlosc to Munir !

0

Powinien ale w tym roku glosujacy postawili na MS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?