Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale orgazm borka ahahh
1
Teraz trzymac kciuki za Liverpool zeby wygral z psg i gites
0
Bo przyjechala FC Barcelona :>
1
Wanda co niemca nie chciała
0
Co z tego że 31 lat w sam raz jako zmiennik
0
On tam piłkę schowal
1
Ziobro rzeczywiście awansował prokuratorów prowadzących postępowanie w sprawie spółki Amber Gold, ale tych, którzy postawili małżonków Marcina i Katarzynę P. przed sądem. - Prokuratura Krajowa.
0
No a kto wtedy rzadzil ? lol
0
Dlatego ta swoja gadka o zielonej wyspie potrafil przekonac ciemny lud. Tylko ze ta zielona wyspa to nie dotyczyla polakow.
0
I akurat te wszystkie afery byly za rzadow PO. I co pewnie nic o tym nie wiedzieli ?
0
Dokladnie powinni przesluchac komorowskiego ws. skokow i jego ziomkow z WSI.
0
I to jest powód żeby przywłaszczyć czyjeś pieniądze?
1
Ba i PO chciało wprowadzić 500 + na każde dziecko
0
Nie maja mówić że nic się nie stało a pieniądze które zaje...li to nie są pieniądze Polaków.
1
Jaka zamiana na po jak po tam rządzi od 10 lat.
0
Skąd pewność że by grał wgl
0
Byc moze w hiszpanii jest wiekszy poziom. A po drugie bvb gra inaczej. Obrona Barcy jest wysunieta i takie straty narazaja na kontre. Dlatego pare bramek wlasnie stracilismy przez glupie straty Dembele.
0
Kolejny raz zlekcewazyli rywala
0
Paradoksalnie z ogórkami gorzej nam się gra niż z lepszymi zespolami.
1
Po debilnym zagraniu dembele kolejny raz już kontra i gol
0
Ze słabszymi zespołami gorzej nam idzie niż z lepszymi.
0
I znowu z dystansu tracimy jprdl który to już raz
0
Wcześniej była ta ciągła nagonka na neymara.
2
I spoko niech tam sobie siedzi
0
Czyli to co zostało w koszu xd
1
Jak sie bija o koszulke Arthura xd
0
Dembele ma to do siebie ze przejdzie 2-3 ale zaraz spartaczy akcje
4
Cilessen ale kot
7
Jakis amator oddal lepszy strzal z wolnego niz dembele warty 100+ mln
1
Alena co odwalil xd