Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dotarł jeszcze
0
Jakoś te miliony trzeba odzyskac.
0
Za długo na 20 lat rynek się zmienia
2
U Pepa by to nie przeszlo
2
To juz lepiej bylo go sprzedac skoro nie gra. A tak to przez brak gry jego wartosc spada.
0
Tymi wystepami juz przebil 2 lata gry gomesa
24
Fajnie byłoby zobaczyc psg w LE
0
Widać że Malcom to nie był transfer Valverde. Szkoda chłopa.
1
Raczej chodziło o zmianę że Artur schodzi
3
Messi czekał na Malcoma zobaczył że Munir wchodzi to poszedł do szatni
0
Jak to nie były gwizdy na Vidala raczej
2
Rzadki widok oglądać Messiego na trybunach.
1
Kurw niech ktoś mu powie że nie trenuje już Bilbao
0
Artur zamiast minuty zbierać to go zdejmuje zamiast rlRakitica a Malcom dalej ława a to by był idealny mecz dla niego
2
Czemu gwiżdżą ?
0
Co to za defensywne ustawienie
0
Jakich nowych podatkach. Podwyżki cen spowodowane są zwiększeniem cen paliw na swiecie.
0
Po to się idzie żeby nie dopuścić to tego co było wcześniej. Ale skutki odczuwamy jeszcze do dziś bo sporo kasy ,,wyparowało" z budżetu przez m.in. nieszczelny VAT ok. 60 mld zł rocznie. Ile można było by za te pieniądze zrobic.
0
Hahaha zloty okres w polskiej historii XD. A dla kogo maja cos zrobic jak nie dla obywateli ? My placimy podatki i my wybieramy rzadzacych. No tak bo PO robilo cos ale dla zachodniego kapitalu i dlatego bylo spoko.
1
PiS mniejsze zlo bo oni chociaz robia cos dla obywateli w przeciwienstwie do PO ktory po wyborach ma w du.ie spoleczenstwo liczy tylko kase dla zachodniego kapitalu. Jak to mowila pewna szycha z PO ,, Polska jest tylko teoretycznie".
0
Z czego tu sie cieszyc dodatkowy dzien wolny to strata dla kapitalu zachodniego. Polacy musza pracowac 24/7 365 dni w roku.
0
Ale jak to przeciez PO tak sie wyklucalo ze da 500 na kazde dziecko.
1
Spokojnie niedługo będą mieli więcej dni wolnych jak mulzumanie się zagoszczą na dobre.
0
Allegri to jest trener. Mimo ze prowadzi 1:0 to sciaga obronce i wpuszcza skrzydlowego.
0
Gotuj z solorzem na polsacie
0
Valencia znowu z remisem
0
Przecież to są przede wszystkim studenci z Indii. Onet i wszystko jasne.
0
Haha i skąd ty masz takie info. Gospodarka to teraz dopiero ruszyła po uszczelnieniu vatu.
0
Mamy świetnego trenejro i to wystarczy
0
W jaki sposób ściąga na dno i w jakiej dziedzinie ?