Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mógł mu busquets z dyni wyjechać
0
Munir zbawca xd.
0
Ostatni raz przegralismy z athletic na Camp Nou w 2001 r.
5
Schodzi vidal jeden z najlepszych na boisku
5
Taktycznie leżymy od jakiegoś czasu. Pamiętam za luczo te zabójcze kontry a dzisiejsza Barca jest bezplciowa. Mamy potencjał w kadrze ale nie jest on wykorzystywany.
1
Oczywiście Valverde nie widzi problemu w tym że w kolejnym meczu tracimy bramkę
0
Oni bach jedno podanie i gol
0
Czyli socio wyrazili swoją opinię na temat herbu
0
Bo tak jest. Jak gra Leo to wszyscy go szukają
0
Semedo xd.
0
Ale fart.
1
37 lat i gra można? można
0
Jednak rezerwy nie dały rady
2
Tylko polsat ma soloza ktory wszystko blokuje
0
Heh rezerwy dają radę
0
Ciężko będzie rezerwami
0
I Mistrzem Europy Juniorów :)
0
Pierwszy skład zrobił swoje brawo !!
0
To sobie Włosi wybrali grupę hah
0
Heynen sobie myśli kurła co oni grajo
0
Lepiej dać odpocząć na decydujące mecze
0
Jprdl co grają nasi
0
Ostatnio na MŚ w Polsce
1
Ale bomba kurka xd
1
Ugrać seta chociaż
0
Razem z gaciami zatracil sie w swoim talencie
0
Dobry i ewentualnie srebrny medal
9
Ile znaczy Kubiak dla reprezentacji
1
Właśnie też go zauważyłem
1
Z taką obrona to raczej nie