0

Mógł mu busquets z dyni wyjechać

0

Munir zbawca xd.

0

Ostatni raz przegralismy z athletic na Camp Nou w 2001 r.

5

Schodzi vidal jeden z najlepszych na boisku

5

Taktycznie leżymy od jakiegoś czasu. Pamiętam za luczo te zabójcze kontry a dzisiejsza Barca jest bezplciowa. Mamy potencjał w kadrze ale nie jest on wykorzystywany.

1

Oczywiście Valverde nie widzi problemu w tym że w kolejnym meczu tracimy bramkę

0

Oni bach jedno podanie i gol

0

Czyli socio wyrazili swoją opinię na temat herbu

0

Bo tak jest. Jak gra Leo to wszyscy go szukają

0

Semedo xd.

0

Ale fart.

1

37 lat i gra można? można

0

Jednak rezerwy nie dały rady

2

Tylko polsat ma soloza ktory wszystko blokuje

0

Heh rezerwy dają radę

0

Ciężko będzie rezerwami

0

I Mistrzem Europy Juniorów :)

0

Pierwszy skład zrobił swoje brawo !!

0

To sobie Włosi wybrali grupę hah

0

Heynen sobie myśli kurła co oni grajo

0

Lepiej dać odpocząć na decydujące mecze

0

Jprdl co grają nasi

0

Ostatnio na MŚ w Polsce

1

Ale bomba kurka xd

1

Ugrać seta chociaż

0

Razem z gaciami zatracil sie w swoim talencie

0

Dobry i ewentualnie srebrny medal

9

Ile znaczy Kubiak dla reprezentacji

1

Właśnie też go zauważyłem

1

Z taką obrona to raczej nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?