Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co w tym dziwnego że większość żyje latami świetności Pepa skoro za jego kadencji były największe sukcesy.
0
I weźmie pogbe że soba
0
Var varem ale to sędzia podejmuje decyzje kiedy go uzyc
2
Ta bo Coutinho był sprowadzony jako następca Iniesty
0
USA to raczej zwycięzca MS. Wszystkich cisna że nie ma mocnych na nich.
1
A co to turniej Włochów że sobie dyktują warunki o której gdzie z kim
0
real wygral u siebie 4:1 z leganes a nie na wyjezdzie
0
To przyjda nastepni.
1
I co moze mieli jeszcze ucalowac stopy zdobywcow bramek
3
Klopp albo powrot Pepa
0
Spokojnie mogla byc manita
6
ten marjano to podrobka neymara ?
2
ole olee olee heh
1
Ze bejl tyle minut rozegral w tym sezonie i sie jeszcze nie polamal. Chyba ronaldo go tam lamal w szatni xd
0
Byloby za to duzo bramek
0
heh nie bylo spalonego
0
Hahaha żółta dla vermy za co
0
Co się odwaliło że legsnes już 2-1 :o
0
W tamtym sezonie obrona tez grala slabo tylko Ter Stegen nas ratowal
23
A gdzie nagroda fair play dla ramosa
0
W tym roku bardziej decydowaly MS niz LM
0
O ile brak Messiego rozumiem to Ronaldo nie
1
Dla wlochow napewno
1
I po UJ ten var jest
1
Ja już gacie zmieniałem
3
Do czerwonej kartki niezle grali
0
Bez sensu
0
Co ci francuscy obroncy w LM Umtiti teraz Lenglet ;o
0
Wszyscy woleli nas w 6 przede wszyskim ze wzgledu na polskich kibicow bo to oni robia tam atmosfere
1
I to z 1-wszego miejsca