0

Co w tym dziwnego że większość żyje latami świetności Pepa skoro za jego kadencji były największe sukcesy.

0

I weźmie pogbe że soba

0

Var varem ale to sędzia podejmuje decyzje kiedy go uzyc

2

Ta bo Coutinho był sprowadzony jako następca Iniesty

0

USA to raczej zwycięzca MS. Wszystkich cisna że nie ma mocnych na nich.

1

A co to turniej Włochów że sobie dyktują warunki o której gdzie z kim

0

real wygral u siebie 4:1 z leganes a nie na wyjezdzie

0

To przyjda nastepni.

1

I co moze mieli jeszcze ucalowac stopy zdobywcow bramek

3

Klopp albo powrot Pepa

0

Spokojnie mogla byc manita

6

ten marjano to podrobka neymara ?

2

ole olee olee heh

1

Ze bejl tyle minut rozegral w tym sezonie i sie jeszcze nie polamal. Chyba ronaldo go tam lamal w szatni xd

0

Byloby za to duzo bramek

0

heh nie bylo spalonego

0

Hahaha żółta dla vermy za co

0

Co się odwaliło że legsnes już 2-1 :o

0

W tamtym sezonie obrona tez grala slabo tylko Ter Stegen nas ratowal

23

A gdzie nagroda fair play dla ramosa

0

W tym roku bardziej decydowaly MS niz LM

0

O ile brak Messiego rozumiem to Ronaldo nie

1

Dla wlochow napewno

1

I po UJ ten var jest

1

Ja już gacie zmieniałem

3

Do czerwonej kartki niezle grali

0

Bez sensu

0

Co ci francuscy obroncy w LM Umtiti teraz Lenglet ;o

0

Wszyscy woleli nas w 6 przede wszyskim ze wzgledu na polskich kibicow bo to oni robia tam atmosfere

1

I to z 1-wszego miejsca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?