0

Tak to ludzie narzekali że nie ma żadnej pomocy od panstwa. Jak dali to źle bo patola pobiera. Na zachodzie jeszcze więcej dają na socjal. Nawet taka Rumunia daje więcej niż my.

0

Skoro masz sklep spożywczy to powinieneś się cieszyć że dostają te 500 plus bo wydadzą ta kase m.in. w twoim sklepie.

0

Musiał wziąć niezły hajs za to

1

Luooo panie !

0

Fajnie by bylo zrobilby porzadek z tymi naszymi gwiazdeczkami

3

Bo platforma tak zatanczy jak UE zagra. Oni przeciez byli gotowi wpuscic uchodzcow.

2

Zenujacuy mecz.

0

Glik do kogo hah

0

Widzę że Milik w swoim stylu

0

I potem ogladac mecze po nocach ? nie dzieki

1

Glik nie lubi tego.

2

Obecny rzad jest jaki jest ale przynajmniej nie wpuszczaja tego dziadostwa do Polski

1

Gdzie karius i urleich ??

0

Wystarczy ze zagra pare meczy pod koniec sezonu i juz bedzie w top 3

0

Przeciez wiadomo ze nie chodzi o wzgledy sportowe bo Alba zjada tego Alonso na sniadanie tylko o jakies sprawy osobiste.

2

Nie ma.

0

Nie bo to uefa oraganizuje a tam nie wiedza co to var

1

Szymański tak się nie gra to nie ekstraklasa

3

Co jak co ale obrona w naszym wykonaniu nieźle wyglada

0

Jakie zasłużenie co takiego pokazali

0

To jest UEFA oni nie wiedzą co to var

0

W piłkę było WTF.

0

Kto tam drze twarz ? Xd

0

Ale zdjął to czubkiem buta

2

Jak dużo daje pressing którego nie było na MŚ

7

Ten caly bernardeski wszystlie akcje kasuje Włochom xd

11

W Napoli by to szczelil

0

Jprdl jak tego nie strzelił

1

On go chyba zjadł

0

Jak to zadłuża przecież opozycja mówiła że da na każde dziecko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?