Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie zmiany
0
wrszcie gool
0
koles z valladoid o malo nie umarl
2
I jeszcze ten Iniesta z wlosami xd
0
To jakies stare 21 gru 2009
1
Veratti nie opuści tego wspaniałego projektu sportowego
89
To el jarek.
2
Ja to nawet nie włączyłem
1
Przecież getafe to rezerwy realu
1
On będzie bronil tylko w PK
3
Dlatego jest najlepszy w historii. Tyle lat i ciągle na szczycie.
0
Mam się smucić tym faktem ?
4
Wypełnia się w większym procencie bo stadiony są mniejsze. Przecież ta frekwencja co była to by zapełniła do pełna m.in. stamford bridge, anfield lub etihad stadium w anglii.
7
Suarez jest tragiczny
0
Ależ odbiór vidala tylko spartaczyli akcje
0
Wreszcie !!
0
Przedrzeć się przez ten autobus masakrra
0
To sobie poklepali
3
Mistrz LE ogral mistrza LM. LE>LM
20
Szuka prezydenta UEFA bo nie tak to mialo wygladac
11
kurtula cho po medal
2
la notatnik
0
Juz znamy nastepce Simeone na lawce
4
Teraz el clasico to bedzie mecz Barcy i Atletico
1
I gites
2
Haha gruby dobry wariat.
0
Ole Olee Oleee !!
31
Taki real chce ogladac
0
kurtula sobie mysli ja mam u tych leszczy grac?
1
Ale costa to jest kozak haha co za typ :D