0

Gdzie zmiany

0

wrszcie gool

0

koles z valladoid o malo nie umarl

2

I jeszcze ten Iniesta z wlosami xd

0

To jakies stare 21 gru 2009

1

Veratti nie opuści tego wspaniałego projektu sportowego

89

To el jarek.

2

Ja to nawet nie włączyłem

1

Przecież getafe to rezerwy realu

1

On będzie bronil tylko w PK

3

Dlatego jest najlepszy w historii. Tyle lat i ciągle na szczycie.

0

Mam się smucić tym faktem ?

4

Wypełnia się w większym procencie bo stadiony są mniejsze. Przecież ta frekwencja co była to by zapełniła do pełna m.in. stamford bridge, anfield lub etihad stadium w anglii.

7

Suarez jest tragiczny

0

Ależ odbiór vidala tylko spartaczyli akcje

0

Wreszcie !!

0

Przedrzeć się przez ten autobus masakrra

0

To sobie poklepali

3

Mistrz LE ogral mistrza LM. LE>LM

20

Szuka prezydenta UEFA bo nie tak to mialo wygladac

11

kurtula cho po medal

2

la notatnik

0

Juz znamy nastepce Simeone na lawce

4

Teraz el clasico to bedzie mecz Barcy i Atletico

1

I gites

2

Haha gruby dobry wariat.

0

Ole Olee Oleee !!

31

Taki real chce ogladac

0

kurtula sobie mysli ja mam u tych leszczy grac?

1

Ale costa to jest kozak haha co za typ :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?