Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Poki co jest na zgrupowaniu z sevilla w benidormie.
0
Już ofiarami są zidane i ronaldo
0
Napewno memy będą he
4
Żiru to taki Benzema realu
0
Żiru jest tam po to aby robić miejsce dla mbappe i griezmana
1
Ziru co sie przewraca hah
0
I wtedy oba te kraje nie były by już takie dobre piłkarsko
0
I dobrze ze teraz a nie w styczniu. Bedzie mogl przepracowac prezeson.
1
Z realu to tylko isco
0
Niech ten żenujący klub p$g odwali się od Barcy. To niezle fair Play skoro muszą zapłacić teraz 180 mln za mbpappe do tego Suarez oraz coutinho i może jeszcze Messi do tego.
0
A co już de geę nie chcą ?
4
Dobra opcja na zmiennika ale nie za 80 mln
1
Suarez powinien być porównywany do żiru
0
Raczej jest fanem Ronaldo a nie realu bo jest zdjęcie Ronaldo w koszulce MU
3
Tyle lat po operacji a nagle teraz sie przyczepili gdy ten zostal dyrektorem sportowym Barcy lol
0
Te 80 to przesada za 30 latka
3
Real każdemu takie klauzule daje
2
I nagle teraz to wychodzi gdy abidal został dyrektorem sportowym
0
Heh ale drabinka po stronie Anglii
4
Szpaku się poprawił.
5
Mina ma najwięcej goli z graczy Barcy
1
Mina na króla strzelców !
1
Znowu mina hahaah
0
Hahaha cyrk.
0
Shaqiri wygląda jak Wardęga
0
Zagraniczny pewnie z wloch z ktorym boniek bedize mogl sie dogadywac
2
Teraz tylko selekcjoner z zagranicy
0
Ladna kontra.
1
Dla hondy zaraz oczy wypadną
1
Alez mi się podoba to zaangażowanie Japonii