1

Poki co jest na zgrupowaniu z sevilla w benidormie.

0

Już ofiarami są zidane i ronaldo

0

Napewno memy będą he

4

Żiru to taki Benzema realu

0

Żiru jest tam po to aby robić miejsce dla mbappe i griezmana

1

Ziru co sie przewraca hah

0

I wtedy oba te kraje nie były by już takie dobre piłkarsko

0

I dobrze ze teraz a nie w styczniu. Bedzie mogl przepracowac prezeson.

1

Z realu to tylko isco

0

Niech ten żenujący klub p$g odwali się od Barcy. To niezle fair Play skoro muszą zapłacić teraz 180 mln za mbpappe do tego Suarez oraz coutinho i może jeszcze Messi do tego.

0

A co już de geę nie chcą ?

4

Dobra opcja na zmiennika ale nie za 80 mln

1

Suarez powinien być porównywany do żiru

0

Raczej jest fanem Ronaldo a nie realu bo jest zdjęcie Ronaldo w koszulce MU

3

Tyle lat po operacji a nagle teraz sie przyczepili gdy ten zostal dyrektorem sportowym Barcy lol

0

Te 80 to przesada za 30 latka

3

Real każdemu takie klauzule daje

2

I nagle teraz to wychodzi gdy abidal został dyrektorem sportowym

0

Heh ale drabinka po stronie Anglii

4

Szpaku się poprawił.

5

Mina ma najwięcej goli z graczy Barcy

1

Mina na króla strzelców !

1

Znowu mina hahaah

0

Hahaha cyrk.

0

Shaqiri wygląda jak Wardęga

0

Zagraniczny pewnie z wloch z ktorym boniek bedize mogl sie dogadywac

2

Teraz tylko selekcjoner z zagranicy

0

Ladna kontra.

1

Dla hondy zaraz oczy wypadną

1

Alez mi się podoba to zaangażowanie Japonii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?