Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No i ?
0
Zobaczymy co pokaze Dembele w tym sezonie po normalnym przepracowaniu presezonu
1
To samo modric
1
Za co niby ronaldo buhaha wiekszosc sezonu gral padake a na ms wyszedl mu jeden mecz z hiszpania.
7
Dlatego powiedzial duża część a nie wszyscy
0
Gra padake w MU i jest wiecej wart niz przez przyjsciem smiech
0
Rabiotowi zależy bardziej na kasie niż na grze w Barcelonie
11
Makaron dumny z multi kulti
5
Pogba to drewno co za typ
0
Hahaha jaki szmaciarz
4
Żiru to poziom naszej reprezentacji
0
Pogba jest przereklamowany
0
Jak drukują jak karny ewidentny
0
Francja gra jak w finale z Portugalia na ME tylko że tam nie mieli tyle szczęścia
0
Kozak perisic.
2
I gmoch do rozrysowania taktyki
0
To już probierz był lepszy niż ten fornalik v2
0
40 to za dużo przecież za rok mu się kończy kontrakt
0
Teraz zmienił diete więc szaleje
1
Przydalo by sie przebadac cala reprezentacje polski
0
I to jeszcze z roma ...
0
Tak jak to było w finale ME
0
Liściem w szczękę
10
Anglia jeszcze nie taki coming home bo jescze mecz o 3 miejsce :D
9
Nasi kopacze umierali w pierwszym meczu po 30 minutach. Chorwacja gra juz 6 mecz z czego 3 mecze z dogrywka i maja ta kondyche.
0
Sadzac po avatarze spodziewalem sie ze sercem jestes za francja a tu taki zonk
4
hahaa mandzikuc jak biega teraz a niby taki kontuzjowany
1
co za daln mogl podac do perisica
0
hahah co odwalili z typem od zdjec
0
6 mln z vidala. Smiech na sali