3

No i ?

0

Zobaczymy co pokaze Dembele w tym sezonie po normalnym przepracowaniu presezonu

1

To samo modric

1

Za co niby ronaldo buhaha wiekszosc sezonu gral padake a na ms wyszedl mu jeden mecz z hiszpania.

7

Dlatego powiedzial duża część a nie wszyscy

0

Gra padake w MU i jest wiecej wart niz przez przyjsciem smiech

0

Rabiotowi zależy bardziej na kasie niż na grze w Barcelonie

11

Makaron dumny z multi kulti

5

Pogba to drewno co za typ

0

Hahaha jaki szmaciarz

4

Żiru to poziom naszej reprezentacji

0

Pogba jest przereklamowany

0

Jak drukują jak karny ewidentny

0

Francja gra jak w finale z Portugalia na ME tylko że tam nie mieli tyle szczęścia

0

Kozak perisic.

2

I gmoch do rozrysowania taktyki

0

To już probierz był lepszy niż ten fornalik v2

0

40 to za dużo przecież za rok mu się kończy kontrakt

0

Teraz zmienił diete więc szaleje

1

Przydalo by sie przebadac cala reprezentacje polski

0

I to jeszcze z roma ...

0

Tak jak to było w finale ME

0

Liściem w szczękę

10

Anglia jeszcze nie taki coming home bo jescze mecz o 3 miejsce :D

9

Nasi kopacze umierali w pierwszym meczu po 30 minutach. Chorwacja gra juz 6 mecz z czego 3 mecze z dogrywka i maja ta kondyche.

0

Sadzac po avatarze spodziewalem sie ze sercem jestes za francja a tu taki zonk

4

hahaa mandzikuc jak biega teraz a niby taki kontuzjowany

1

co za daln mogl podac do perisica

0

hahah co odwalili z typem od zdjec

0

6 mln z vidala. Smiech na sali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?