Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak jak Bednarek strzelił z japonia
0
Co tam się odwala w meczu belgii z Japonia :o
3
Brazylijczyk zainteresowany ofertą ? Nie wierzę
0
Tak samo jak umierający lucas vasquez w LM
0
Powinien też na maila przyjść
3
Błędem bylo zwolnienie trenera przed MŚ
1
Długo cos idzie przez ruskie serwery
0
Zamiast wpuścić drugiego napastnika to zdejmuje
0
Czego wymagać od pseudo trenera który nie ma pojęcia o taktyce
0
Jak grają bez trenera
1
Nie są przyzwyczajeni przecież większość gra w lidze hiszpańskiej
0
A golowin będzie man of the mecz
0
Ponoć chciał do Barcy
https://www.goal.pl/356782-agent-mbappe-chcial-do-barcelony.html
7
Jak Neymar nic nie gra w przeciwieństwie do Coutinho
0
Ronaldo jaka bródkę zapuścił heh
4
Hahaha Tomaszewski : Benzema to jeden z najlepszych piłkarzy na swiecie
3
Ale ten mbappe to kozak
1
Kup mi cole !
0
On i tak by nie wniosl nic do gry wiec niech nie cwaniakuje
1
Miał być hit a jest kit :s.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
150 mln euro xd
1
Ale ławka rezerwowych Belgii wygląda nieźle
0
I dobrze doprecyzuja ustawe
0
A wlochow nie ma nawet na MS
11
Ależ to będzie wzmocnienie Barcy w LM w postaci Coutinho
1
Paulinho !!!!
0
Jest chorwacja 2-1
0
To szkoda że u nas takiego strachu mi było tylko wyje.ne
0
Co jak co ale zaangażowania Argentynie nie można odmówić w przeciwieństwie do kopaczy z Polski