1

Tak jak Bednarek strzelił z japonia

0

Co tam się odwala w meczu belgii z Japonia :o

3

Brazylijczyk zainteresowany ofertą ? Nie wierzę

0

Tak samo jak umierający lucas vasquez w LM

0

Powinien też na maila przyjść

3

Błędem bylo zwolnienie trenera przed MŚ

1

Długo cos idzie przez ruskie serwery

0

Zamiast wpuścić drugiego napastnika to zdejmuje

0

Czego wymagać od pseudo trenera który nie ma pojęcia o taktyce

0

Jak grają bez trenera

1

Nie są przyzwyczajeni przecież większość gra w lidze hiszpańskiej

0

A golowin będzie man of the mecz

0

7

Jak Neymar nic nie gra w przeciwieństwie do Coutinho

0

Ronaldo jaka bródkę zapuścił heh

4

Hahaha Tomaszewski : Benzema to jeden z najlepszych piłkarzy na swiecie

3

Ale ten mbappe to kozak

1

Kup mi cole !

0

On i tak by nie wniosl nic do gry wiec niech nie cwaniakuje

1

Miał być hit a jest kit :s.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

150 mln euro xd

1

Ale ławka rezerwowych Belgii wygląda nieźle

0

I dobrze doprecyzuja ustawe

0

A wlochow nie ma nawet na MS

11

Ależ to będzie wzmocnienie Barcy w LM w postaci Coutinho

1

Paulinho !!!!

0

Jest chorwacja 2-1

0

To szkoda że u nas takiego strachu mi było tylko wyje.ne

0

Co jak co ale zaangażowania Argentynie nie można odmówić w przeciwieństwie do kopaczy z Polski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?