0

Rasiak ekspert w TVP xd

0

Fabiański słabo broni karne

2

Druga połowa to katastrofa

6

Mam nadzieję że nie będzie sankcji za to

0

Słabo nam idzie z tymi druzynami z Ameryki pld

0

Milik w swoim styluu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Vidal jest na ławce? Bo przemknął przed kamerą a w składach go nie widze

0

Krychowiak hahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Milik to chyba piłki nawet nie dotknął

0

Jprld z połowy wyjść nie mozemy

2

Zawsze brama życia jak nie przeciwko Polsce to przeciwko Barcelonie

0

Chile objęło taktykę realu czyli tysiąca wrzutek :s

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tylko że to rezerwy chile

0

2:0 !!!

2

Krychowiak jaka lamaga

0

Moglo byc wiecej gdyby Barca tak jak real skupil sie na jednych rozgrywkach. Sam Leo mowi ze interesuje ich wygranie wszystkiego w sezonie a to jest bardzo trudne.

0

Można się było spodziewać. Z santosem nie ma szans na negocjacje po transferze neymara do Barcy.

0

Dziwne to będzie to że pojadą reprezentacje za 4 lata do państwa który finansuje terroryzm.

0

Tak bylo

1

A rok temu troche kosztowalo zdobycie ligi hiszpanskiej bo wstyd tyle lat posuchy.

1

Pieniadze poszly w innym kierunku wiec za wiele ich nie maja

0

WTF co to za sesja ? Chyba jakaś wersja mulzumanska.

0

Czy real też już jest nim zainteresowany ?

0

Teraz mozna pokazac srodkowy palec dla murinho xd

0

Mogli dociagnac do tie breaka

0

ale sfrajerzyli omg

1

Ale on ma klauzule wiec czemu niby nie mozna negocjowac z zawodnikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?