Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rasiak ekspert w TVP xd
0
Fabiański słabo broni karne
2
Druga połowa to katastrofa
6
Mam nadzieję że nie będzie sankcji za to
0
Słabo nam idzie z tymi druzynami z Ameryki pld
0
Milik w swoim styluu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Vidal jest na ławce? Bo przemknął przed kamerą a w składach go nie widze
0
Krychowiak hahaha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Milik to chyba piłki nawet nie dotknął
0
Jprld z połowy wyjść nie mozemy
2
Zawsze brama życia jak nie przeciwko Polsce to przeciwko Barcelonie
0
Chile objęło taktykę realu czyli tysiąca wrzutek :s
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tylko że to rezerwy chile
0
2:0 !!!
2
Krychowiak jaka lamaga
0
Moglo byc wiecej gdyby Barca tak jak real skupil sie na jednych rozgrywkach. Sam Leo mowi ze interesuje ich wygranie wszystkiego w sezonie a to jest bardzo trudne.
0
Można się było spodziewać. Z santosem nie ma szans na negocjacje po transferze neymara do Barcy.
0
Dziwne to będzie to że pojadą reprezentacje za 4 lata do państwa który finansuje terroryzm.
0
Tak bylo
1
A rok temu troche kosztowalo zdobycie ligi hiszpanskiej bo wstyd tyle lat posuchy.
1
Pieniadze poszly w innym kierunku wiec za wiele ich nie maja
0
WTF co to za sesja ? Chyba jakaś wersja mulzumanska.
0
Czy real też już jest nim zainteresowany ?
0
Teraz mozna pokazac srodkowy palec dla murinho xd
0
Mogli dociagnac do tie breaka
0
ale sfrajerzyli omg
1
Ale on ma klauzule wiec czemu niby nie mozna negocjowac z zawodnikiem