Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
real zaczął przekupywać bramkarzy xd
0
Jaki szmaciaz hahaha jprdl
0
Lata pracy na wybiegu hehe szpaku
1
Oho 80 min zaraz się zacznie gra aktorska realu
1
Dla mnie najlepszym zawodnikiem realu w tej edycji LM jest marcelo
2
Pomoc urleich ma być na celebracji :s
3
Ronaldo zmęczony sezonem haj niech mnie nie rozśmieszają
4
Hahaha the best hahahahha
5
Ronaldo się nie położył szok.
0
Wrzuta i gol ...
0
Wchodzi bejl dodatkowe metry na wrzutki
0
Klopp hahahhaha walka z cieniem
4
Jeeeeest mane.
8
Jeszcze bramkarz ma pretensje uj wie do kogo co za typ haha
3
To ma być liga mistrzow? Przecież to jakaś kpina
0
Uff po co ten bramkarz wychodzil
0
Albo oszczędzają się na drugą połowę
0
Za tego gola by dostał ZP
1
Typowy gol realu naszczescie spalony hah
0
Slabo to wygląda w ataku
0
Raczej real szuka pomyslu kogo by jeszcze odje..ac
0
Dobrze gwizdać na tego uja
0
Liverpool powinien się spiąć i wygrać dla salaha
0
Jej..y ramos
0
3:2 i hattrick benzemy
1
To by Iniesta dzisiaj był w Barcelone a nie w vissel kobe
43
Czyli to Liga Ogórkowa a nie Mistrzów he
0
real i szacunek to sie wyklucza
19
Sztuka jest wygrac tryplet gdzie trzeba grac na 3 frontach a to jest mega wysilek a nie skupic sie na jednym turnieju. Dlatego real dla mnie zawsze bedzie za Barca.
0
I co w tym dziwnego ze kibicuja Liverpoolowi. Kazdy chce porazki realu.