1

real zaczął przekupywać bramkarzy xd

0

Jaki szmaciaz hahaha jprdl

0

Lata pracy na wybiegu hehe szpaku

1

Oho 80 min zaraz się zacznie gra aktorska realu

1

Dla mnie najlepszym zawodnikiem realu w tej edycji LM jest marcelo

2

Pomoc urleich ma być na celebracji :s

3

Ronaldo zmęczony sezonem haj niech mnie nie rozśmieszają

4

Hahaha the best hahahahha

5

Ronaldo się nie położył szok.

0

Wrzuta i gol ...

0

Wchodzi bejl dodatkowe metry na wrzutki

0

Klopp hahahhaha walka z cieniem

4

Jeeeeest mane.

8

Jeszcze bramkarz ma pretensje uj wie do kogo co za typ haha

3

To ma być liga mistrzow? Przecież to jakaś kpina

0

Uff po co ten bramkarz wychodzil

0

Albo oszczędzają się na drugą połowę

0

Za tego gola by dostał ZP

1

Typowy gol realu naszczescie spalony hah

0

Slabo to wygląda w ataku

0

Raczej real szuka pomyslu kogo by jeszcze odje..ac

0

Dobrze gwizdać na tego uja

0

Liverpool powinien się spiąć i wygrać dla salaha

0

Jej..y ramos

0

3:2 i hattrick benzemy

1

To by Iniesta dzisiaj był w Barcelone a nie w vissel kobe

43

Czyli to Liga Ogórkowa a nie Mistrzów he

0

real i szacunek to sie wyklucza

19

Sztuka jest wygrac tryplet gdzie trzeba grac na 3 frontach a to jest mega wysilek a nie skupic sie na jednym turnieju. Dlatego real dla mnie zawsze bedzie za Barca.

0

I co w tym dziwnego ze kibicuja Liverpoolowi. Kazdy chce porazki realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?