4

Gosciu przestan sie juz kompromitowac na tej stronie.

4

Rządzić to powinien futbol

0

A czemu nie skoro też uczestniczył w tym meczu ?

0

Ale szpaler sedziom sie nalezy

0

Ta i do tego gacie z kolekcji CR7

1

A zawodnikiem meczu byl ronaldo

0

Juz jednego zagwizdali bo jak ze brutalnym wejsciu Benatii na vasquezie az szok ze wstal po takim ciosie.

2

Sedzia tego spotkania na pewno nie opusci madrytu z pustymi rekami.

0

Pchanie, kopanie normalnie omal go tam nie zabil.

3

Przynajmniej swiat zobaczy jakim zalosnym klubem jest real madryt. Wczesniej takie cyrki to byly tylko na krajowym podworku z pelnym poparciem szefa la ligi najwierniejszego fana.

0

Ale nie w LM

2

Co za glupoty. Ronaldo bez dobrych podan kolegow tez nie istnieje a jakos wygrywa ten plebiscyt.

26

80-91 min. swietna gra aktorska zespolu z madrytu

1

Nie do wychwycenia a od czego jest ten sedzia liniowy. Ta napewno nie widzial .

1

I jak to do ch.. się nie wkur.. co roku to samo

0

Typowy gol realu i dalej nie umia normalnie pokryć

1

A jak ma byc regularny jak nie dostaje minut

1

Haha ale wytrzasl Dembele xd

1

Ciesze sie :)

14

Gdyby nie padaka sedziowska to by bylo 2016/17 Barcelona

0

A juz jest live ? ;o

0

Ale to bylo nie realne by musieli wszystko wygrac i liczyć że levante wszystko przegra

2

Jeszcze sezon w lidze bez porazki

2

Czego beczą jak wygrana depor i tak by nic nie dala

0

Campiones campiones Ole Ole ole

0

Raczej LaPadaka

20

Owacja na stojąco dla rakitica xd

0

Kogo to obchodzi

0

Jakbym oglądał mecz Roma Barca

0

Mamy problem z drużynami które grają wysoko i z pressingiem aż nie wierzę bo z takimi zespołami zawsze nam się dobrze grało niż z autobusami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?