Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Gosciu przestan sie juz kompromitowac na tej stronie.
4
Rządzić to powinien futbol
0
A czemu nie skoro też uczestniczył w tym meczu ?
0
Ale szpaler sedziom sie nalezy
0
Ta i do tego gacie z kolekcji CR7
1
A zawodnikiem meczu byl ronaldo
0
Juz jednego zagwizdali bo jak ze brutalnym wejsciu Benatii na vasquezie az szok ze wstal po takim ciosie.
2
Sedzia tego spotkania na pewno nie opusci madrytu z pustymi rekami.
0
Pchanie, kopanie normalnie omal go tam nie zabil.
3
Przynajmniej swiat zobaczy jakim zalosnym klubem jest real madryt. Wczesniej takie cyrki to byly tylko na krajowym podworku z pelnym poparciem szefa la ligi najwierniejszego fana.
0
Ale nie w LM
2
Co za glupoty. Ronaldo bez dobrych podan kolegow tez nie istnieje a jakos wygrywa ten plebiscyt.
26
80-91 min. swietna gra aktorska zespolu z madrytu
1
Nie do wychwycenia a od czego jest ten sedzia liniowy. Ta napewno nie widzial .
1
I jak to do ch.. się nie wkur.. co roku to samo
0
Typowy gol realu i dalej nie umia normalnie pokryć
1
A jak ma byc regularny jak nie dostaje minut
1
Haha ale wytrzasl Dembele xd
1
Ciesze sie :)
14
Gdyby nie padaka sedziowska to by bylo 2016/17 Barcelona
0
A juz jest live ? ;o
0
Ale to bylo nie realne by musieli wszystko wygrac i liczyć że levante wszystko przegra
2
Jeszcze sezon w lidze bez porazki
2
Czego beczą jak wygrana depor i tak by nic nie dala
0
Campiones campiones Ole Ole ole
0
Raczej LaPadaka
20
Owacja na stojąco dla rakitica xd
0
Kogo to obchodzi
0
Jakbym oglądał mecz Roma Barca
0
Mamy problem z drużynami które grają wysoko i z pressingiem aż nie wierzę bo z takimi zespołami zawsze nam się dobrze grało niż z autobusami.