Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym zapadl sie pod ziemie po takim wstydzie
0
Z ligi mistrzow
1
Moze tam wypali ale Barca to dla niego za wysokie progi.
6
Odpasc z roma po wygraniu pierwszego meczu 4:1. Co on tam bierze ze nie widzi zadnego problemu.
0
Tylko szkoda ze co raz mniej sportu a wiecej aktorstwa i pajacowania.
3
Bo byl najblizej calej sytuacji ale sie znajda tacy co widza tam karnego
3
Ciekawe kiedy var wprowadza bo to co sie wyprawia w LM to kpina z futbolu.
0
Wystarczylo palcem go dotknac i by polecial
0
Nie bylo wspaniala gra aktorska lucasa vasqueza
0
Symulka
#szkolaCR7
0
A no tak pewnie go znokautowal lokciem w kolano
0
Swojej strony nie masz? Ja nie wchodze na wasz szmatlawiec
0
To nie fart to drukowanie pod real
0
Gdzie tu kur karny niby ?
2
Jeb.y real znowu faworyzowany w LM tfu
1
Zajebi.a historia realu ktory z pomoca rzadu podebral najlepszego pilkarza w tamtym okresie Barcelonie di Stefano aby swiecic potem triumfy w pucharze europy.
0
Przy takiej grze i to by nie starczylo
0
Najbardziej to ja bym chcial Kloppa
0
Bo taktyka miliona wrzutek ciagle dziala
0
Iniesta tyle wysilku wlozyl zeby wrocic jak najszybciej do LM a tu odpadamy z roma jprdl.
0
Iniesta jest przyzwyczajony do gry z posiadaniem pilki a nie na bronienie sie bez pilki
0
Ale Iniesta odejdze
0
Lepsi? napewno nie w Barcelonie
0
A my romie nie moglismy heh
1
Tylko ze Liverpool gral z City a nie z Roma a mimo to dobili rywala. My z ta taktyka moglismy co najwyzej podac do Ter Stegena.
2
Valverde myslal ze trenuje Athletic stawiajac na defensywe to nie jest styl Barcy i to bylo widac jaki chaos panowal. Ewidentna wina trenera.
7
Zagralismy tak jak psg rok temu z nami w rewanzu czyli broniac sie zamiast dobijac rywala.
4
Zamiast dobic rywala grajac 4 3 3 i wtedy sobie rotowac skladem to ten wystawia defensywny sklad z 4 4 2 i broni wyniku. Liverpool pokazal jak sie gra wygrywajac pierwszy mecz 3:0.
0
Bo takie cos sie po prostu nie zdarza zeby wygrac pierwszy mecz 4:1 i odpasc
0
Raczej przejeli tytul frajerow roku w tym sezonie