0

Ja bym zapadl sie pod ziemie po takim wstydzie

0

Z ligi mistrzow

1

Moze tam wypali ale Barca to dla niego za wysokie progi.

6

Odpasc z roma po wygraniu pierwszego meczu 4:1. Co on tam bierze ze nie widzi zadnego problemu.

0

Tylko szkoda ze co raz mniej sportu a wiecej aktorstwa i pajacowania.

3

Bo byl najblizej calej sytuacji ale sie znajda tacy co widza tam karnego

3

Ciekawe kiedy var wprowadza bo to co sie wyprawia w LM to kpina z futbolu.

0

Wystarczylo palcem go dotknac i by polecial

0

Nie bylo wspaniala gra aktorska lucasa vasqueza

0

Symulka
#szkolaCR7

0

A no tak pewnie go znokautowal lokciem w kolano

0

Swojej strony nie masz? Ja nie wchodze na wasz szmatlawiec

0

To nie fart to drukowanie pod real

0

Gdzie tu kur karny niby ?

2

Jeb.y real znowu faworyzowany w LM tfu

1

Zajebi.a historia realu ktory z pomoca rzadu podebral najlepszego pilkarza w tamtym okresie Barcelonie di Stefano aby swiecic potem triumfy w pucharze europy.

0

Przy takiej grze i to by nie starczylo

0

Najbardziej to ja bym chcial Kloppa

0

Bo taktyka miliona wrzutek ciagle dziala

0

Iniesta tyle wysilku wlozyl zeby wrocic jak najszybciej do LM a tu odpadamy z roma jprdl.

0

Iniesta jest przyzwyczajony do gry z posiadaniem pilki a nie na bronienie sie bez pilki

0

Ale Iniesta odejdze

0

Lepsi? napewno nie w Barcelonie

0

A my romie nie moglismy heh

1

Tylko ze Liverpool gral z City a nie z Roma a mimo to dobili rywala. My z ta taktyka moglismy co najwyzej podac do Ter Stegena.

2

Valverde myslal ze trenuje Athletic stawiajac na defensywe to nie jest styl Barcy i to bylo widac jaki chaos panowal. Ewidentna wina trenera.

7

Zagralismy tak jak psg rok temu z nami w rewanzu czyli broniac sie zamiast dobijac rywala.

4

Zamiast dobic rywala grajac 4 3 3 i wtedy sobie rotowac skladem to ten wystawia defensywny sklad z 4 4 2 i broni wyniku. Liverpool pokazal jak sie gra wygrywajac pierwszy mecz 3:0.

0

Bo takie cos sie po prostu nie zdarza zeby wygrac pierwszy mecz 4:1 i odpasc

0

Raczej przejeli tytul frajerow roku w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?