0

Jakbym oglądał mecz Roma Barca

0

Mamy problem z drużynami które grają wysoko i z pressingiem aż nie wierzę bo z takimi zespołami zawsze nam się dobrze grało niż z autobusami.

0

Gdzie depor było przez cały sezon że teraz grają z takim zaangażowaniem

1

W zamian za szpaler oddajemy mecz

0

Dembele do zmiany -_-.

0

I 2:2 czyli co grają na remis

2

Nie po to walczył o transfer żeby odejsc

6

Tam sędzia glebę zaliczył przy golu Coutinho xd

1

Semedo kozak.

2

Jakieś niecelne te podania Dembele

4

Aż nie wierzę że nie uznali gola przeciwko nam

1

Semedo lepiej drybluje niż Dembele xd

1

Coutinho !!!

0

Gomess ? Heh nie dzięki

2

Atletico na drugim miejscu heh

17

Powinni już dociagnac ten sezon bez porazki w lidze

1

Wielkim wyczynem to jest wygranie trypletu. Nastawienie się na jedne rozgrywki to nie problem gdzie masz wypoczęta drużynę.

15

Czyli znow ratujemy deportivo remisem? xd

0

A jakiej odpowiedzi oczekujesz od fana realu

0

Mecz z Sevilla pokazał że może grać jeszcze na wysokim poziomie

0

Ze moglby spokojnie jeszcze grac ?

1

Dziękuję dobranoc teraz możesz iść na swoją wspaniała stronkę

1

35 letni Ribery jak zasuwa a 33 letni Iniesta już się wybiera na emeryturę

0

Navas? Według mnie Marcelo

3

Podwójne standardy sędziowskie widać

1

Bayern to ma pecha jak nie czerwone kartki to kontuzje

0

Messi Pique Busquets ter Stegen

1

Duzo nie trzeba ogladac wystarczy zagrac ofensywnie i zapierniczac a nie stac i patrzec sie jak wbijaja nam gole.

1

Nie miala wyboru bo jego kontrakt sie konczyl i za rok odszedl by za darmo.

0

Gdzie sa helikoptery? No tak bo mialy byc Caracale za chore pieniadze. Wgl co tu robisz z tym swoim smiesznym wpisem. To jest strona o FC Barcelonie a nie o polityce. Zalic to sobie mozesz gdzie indziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?