Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbym oglądał mecz Roma Barca
0
Mamy problem z drużynami które grają wysoko i z pressingiem aż nie wierzę bo z takimi zespołami zawsze nam się dobrze grało niż z autobusami.
0
Gdzie depor było przez cały sezon że teraz grają z takim zaangażowaniem
1
W zamian za szpaler oddajemy mecz
0
Dembele do zmiany -_-.
0
I 2:2 czyli co grają na remis
2
Nie po to walczył o transfer żeby odejsc
6
Tam sędzia glebę zaliczył przy golu Coutinho xd
1
Semedo kozak.
2
Jakieś niecelne te podania Dembele
4
Aż nie wierzę że nie uznali gola przeciwko nam
1
Semedo lepiej drybluje niż Dembele xd
1
Coutinho !!!
0
Gomess ? Heh nie dzięki
2
Atletico na drugim miejscu heh
17
Powinni już dociagnac ten sezon bez porazki w lidze
1
Wielkim wyczynem to jest wygranie trypletu. Nastawienie się na jedne rozgrywki to nie problem gdzie masz wypoczęta drużynę.
15
Czyli znow ratujemy deportivo remisem? xd
0
A jakiej odpowiedzi oczekujesz od fana realu
0
Mecz z Sevilla pokazał że może grać jeszcze na wysokim poziomie
0
Ze moglby spokojnie jeszcze grac ?
1
Dziękuję dobranoc teraz możesz iść na swoją wspaniała stronkę
1
35 letni Ribery jak zasuwa a 33 letni Iniesta już się wybiera na emeryturę
0
Navas? Według mnie Marcelo
3
Podwójne standardy sędziowskie widać
1
Bayern to ma pecha jak nie czerwone kartki to kontuzje
0
Messi Pique Busquets ter Stegen
1
Duzo nie trzeba ogladac wystarczy zagrac ofensywnie i zapierniczac a nie stac i patrzec sie jak wbijaja nam gole.
1
Nie miala wyboru bo jego kontrakt sie konczyl i za rok odszedl by za darmo.
0
Gdzie sa helikoptery? No tak bo mialy byc Caracale za chore pieniadze. Wgl co tu robisz z tym swoim smiesznym wpisem. To jest strona o FC Barcelonie a nie o polityce. Zalic to sobie mozesz gdzie indziej.