Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zenada ... nie taka Barce chcę ogladac
0
Levante zdobywa puchar ! vamos campeon
0
Gdzie tu faul dla levante
2
5:4 szybko strzelili i potem blokada
1
Gdzie ta Barca co zawsze wychodzila spod pressingu
0
Oni chyba podniesli sobie poprzeczke zeby za latwo nie bylo
0
co tu sie odwala
0
Ale by sie MEssi przydal teraz
1
Mistrz dostaje oklep od 15 druzyny hah nie moge
0
Tak gra mistrz? buhaha
0
Zejdzcie do szatni bo wsytd do uja
1
Kur jaki wstyd jprdl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
1
Levatne gra o nic i bardziej im zalezy na wygraniu niz Barcelonie
0
Buhaah poje...alo z levante serio ?!???????????????????????
0
Jakis mecz zycia levante wszystko im wychodzi
0
Levante na poczatku zagralo jak roma z wysokim pressingiem i juz mamy problemy
5
Co jak co ale slabo cos graja w tych koszulkach wyjazdowych. Mam nadzieje ze w nastepnym sezonie takich nie bedzie xd
0
Coutinho to prze kozak
0
Ostatni raz z levante przegraliśmy w 2004 r. i to w CDR. Hah
0
A jak ma się ruszać z taką masa i wzrostem ?
1
Ale levante się spielo na ten mecz
0
Jprdl co za dno
1
Najlepiej nam sie gra w domowych strojach
0
Znowu tracimy głupio bramkę
0
Cos było słychać o bayernie
0
I tak już nie ma żadnego znaczenia
0
Czyli transfer do realu kwestia godzin
0
W tytule powinno być ,, tebas złożył doniesienie ... " bo kibice obrazili jego ukochany klub jak mi przykro.
4
Jak mu drużyna nie wypracuje to nie istnieje. Mecz z Bayernem to pokazal.
0
Mogliby zrobić jeden mecz zamiast dwóch