0

Zenada ... nie taka Barce chcę ogladac

0

Levante zdobywa puchar ! vamos campeon

0

Gdzie tu faul dla levante

2

5:4 szybko strzelili i potem blokada

1

Gdzie ta Barca co zawsze wychodzila spod pressingu

0

Oni chyba podniesli sobie poprzeczke zeby za latwo nie bylo

0

co tu sie odwala

0

Ale by sie MEssi przydal teraz

1

Mistrz dostaje oklep od 15 druzyny hah nie moge

0

Tak gra mistrz? buhaha

0

Zejdzcie do szatni bo wsytd do uja

1

Kur jaki wstyd jprdl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

1

Levatne gra o nic i bardziej im zalezy na wygraniu niz Barcelonie

0

Buhaah poje...alo z levante serio ?!???????????????????????

0

Jakis mecz zycia levante wszystko im wychodzi

0

Levante na poczatku zagralo jak roma z wysokim pressingiem i juz mamy problemy

5

Co jak co ale slabo cos graja w tych koszulkach wyjazdowych. Mam nadzieje ze w nastepnym sezonie takich nie bedzie xd

0

Coutinho to prze kozak

0

Ostatni raz z levante przegraliśmy w 2004 r. i to w CDR. Hah

0

A jak ma się ruszać z taką masa i wzrostem ?

1

Ale levante się spielo na ten mecz

0

Jprdl co za dno

1

Najlepiej nam sie gra w domowych strojach

0

Znowu tracimy głupio bramkę

0

Cos było słychać o bayernie

0

I tak już nie ma żadnego znaczenia

0

Czyli transfer do realu kwestia godzin

0

W tytule powinno być ,, tebas złożył doniesienie ... " bo kibice obrazili jego ukochany klub jak mi przykro.

4

Jak mu drużyna nie wypracuje to nie istnieje. Mecz z Bayernem to pokazal.

0

Mogliby zrobić jeden mecz zamiast dwóch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?