Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Duzo nie trzeba ogladac wystarczy zagrac ofensywnie i zapierniczac a nie stac i patrzec sie jak wbijaja nam gole.
1
Nie miala wyboru bo jego kontrakt sie konczyl i za rok odszedl by za darmo.
0
Gdzie sa helikoptery? No tak bo mialy byc Caracale za chore pieniadze. Wgl co tu robisz z tym swoim smiesznym wpisem. To jest strona o FC Barcelonie a nie o polityce. Zalic to sobie mozesz gdzie indziej.
2
Tak było. Xd.
0
Liverpool nie sfrajerzy tego
0
Liverpool jak zagra ofensywnie w Rzymie to przejdą dalej
0
Liverpool strzeli w Rzymie i po meczu
1
Nie chciałbym oglądać tej żenującej Romy w finale hah
4
Znowu dzeko strzela w 80 min jak z nami
0
Paulinho przynajmniej coś daje zespołowi w porównaniu do gomesa
0
Po wygraniu z Barca myśleli że są bogami futbolu. Liverpool zweryfikował ich miejsce w szeregu.
0
I w rewanżu pewnie też tak zagraja i nie będą bronić wyniku
0
Jakby Barca przeszła i tak by oglądał w tv
0
I teraz widać jaka padake musieliśmy zagrać żeby odpaść z roma.
1
Po co im jakiś salah jak mają 12 zawodnika z gwizdkiem
0
A jaki ?
0
Roma z taka gra moze wygrac LM ? Liverpool nie popelni tego bledu co Barca w drugim meczu.
1
Chyba snisz
0
Kłopp to jednak kozak trener. Z Borussia nieźle sobie radził teraz zbudował niezły zespół z Liverpoolu.
0
Pewnie że nie. Barca tylko stała i się patrzyła to musiało się tak skończyć.
0
Roma co odwala jak jest naciskana pff
3
Trzeba być dobrym aktorem jak ronaldo
8
Pressing i Roma się gubi. U nas tego zabrakowalo w drugim meczu.
0
Ale spartaczył
0
Żaden bo jego wielki real gra w półfinale zasłużenie
0
Niestety to już nie te czasy. Teraz liczy się piniondz.
0
Nie dziwie sie ze zarzad sie wkurw.. po takiej porazce w LM
0
Robi się ciekawie w seria a
6
Ah te klepki z Messim
0
Najpierw to on musi pojawic sie na boisku.