1

Duzo nie trzeba ogladac wystarczy zagrac ofensywnie i zapierniczac a nie stac i patrzec sie jak wbijaja nam gole.

1

Nie miala wyboru bo jego kontrakt sie konczyl i za rok odszedl by za darmo.

0

Gdzie sa helikoptery? No tak bo mialy byc Caracale za chore pieniadze. Wgl co tu robisz z tym swoim smiesznym wpisem. To jest strona o FC Barcelonie a nie o polityce. Zalic to sobie mozesz gdzie indziej.

2

Tak było. Xd.

0

Liverpool nie sfrajerzy tego

0

Liverpool jak zagra ofensywnie w Rzymie to przejdą dalej

0

Liverpool strzeli w Rzymie i po meczu

1

Nie chciałbym oglądać tej żenującej Romy w finale hah

4

Znowu dzeko strzela w 80 min jak z nami

0

Paulinho przynajmniej coś daje zespołowi w porównaniu do gomesa

0

Po wygraniu z Barca myśleli że są bogami futbolu. Liverpool zweryfikował ich miejsce w szeregu.

0

I w rewanżu pewnie też tak zagraja i nie będą bronić wyniku

0

Jakby Barca przeszła i tak by oglądał w tv

0

I teraz widać jaka padake musieliśmy zagrać żeby odpaść z roma.

1

Po co im jakiś salah jak mają 12 zawodnika z gwizdkiem

0

A jaki ?

0

Roma z taka gra moze wygrac LM ? Liverpool nie popelni tego bledu co Barca w drugim meczu.

1

Chyba snisz

0

Kłopp to jednak kozak trener. Z Borussia nieźle sobie radził teraz zbudował niezły zespół z Liverpoolu.

0

Pewnie że nie. Barca tylko stała i się patrzyła to musiało się tak skończyć.

0

Roma co odwala jak jest naciskana pff

3

Trzeba być dobrym aktorem jak ronaldo

8

Pressing i Roma się gubi. U nas tego zabrakowalo w drugim meczu.

0

Ale spartaczył

0

Żaden bo jego wielki real gra w półfinale zasłużenie

0

Niestety to już nie te czasy. Teraz liczy się piniondz.

0

Nie dziwie sie ze zarzad sie wkurw.. po takiej porazce w LM

0

Robi się ciekawie w seria a

6

Ah te klepki z Messim

0

Najpierw to on musi pojawic sie na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?