Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sie odwala 3:0 dla liverpoolu
0
Jak oni chcieli pokonac real grajac taka padake. Strzal cuadrado podsumowal gre juve.
0
Ze juve nie jest juz takie mocne
1
My tez ogralismy juve w tym sezonie w LM 3:0
0
obrona juve to jakas kpina
0
reka casemiro
0
To nie wina Messiego ze ma takich nieudacznikow i musi sam ciagnac caly zespol
2
Mimo ze rzadko gra daje wiecej niz gomes
0
Jaki fart hah passa bez porazki dalej trwa
0
Mourinho bedzir mial wymowke ze nawet Barca przegrala z sevilla he
3
To wyglada jakby sie koszulkami pozamieniali
0
Las palmas jak sie rozlozylo realowi
2
Hierarchia powinna zostac zachowana. Taki united czy psg przeplaca za pilkarzy oferujac bajeczne zarobki a efekt mizerny. Bo tam pilkarze podpisuja kontrakt i maja wywalone wazne ze hajs sie zgadza.
1
Bo im szkoda hajsu bylo na wykupienie licencji i placeniu podatku w Polsce wiec musieli sie wyniesc.
0
24 lata i juz chce zarabiac na poziomie Iniesty poj...o
12
Sprzedac, zapomniec
4
Umtiti wyskok jak w shaolin soccer :D
0
A po trzecie urzekla mnie twoja historia.
5
To sobie ronaldo postrzelal. Ogladam powtorki i same patelnie hah. Zespol zaczol grac to ronaldo strzela.
16
I wlasnie w takich okolicznosciach ,,wielki" real madryt zdobywal tytuly
0
Licze na powtorke juve z 2015 r. w dwumeczu z realem :>
1
A co ma powiedziec Bayern ktory znowu dostaje latwego rywala a ty tu o Bartomeu gadasz
0
Ledwo szachtar przeszli
1
Barca Roma ! xd
0
Naprawde dziwne jest wysmiewanie ronaldo na stronie o Barcelonie ?
0
Ze neymar jak gral w Barcelonie to nie bronil tak jak to robi Dembele
31
A ile ma trypletów ?
0
To czego neymar nie robil xd
2
Z meczu na mecz co raz lepiej sobie radzi. Powinien grac w kazdym meczu to sie szybko rozkreci.
0
Moglby jeszcze zostac duzo daje druzynie a chiny poczekaja