0

Nie wystarczy bo to on nie wygral tylko caly zespol

0

Mam nadzieje ze Lucho nie chce

3

Napewno taki bedzie plan szybko strzelic i autobus

1

to dlaczego ronaldo tak grajac jest w top 3?

1

Paulinho najlepiej gra jak wchodzi pod koniec meczu

0

Bedzie brakowac Iniesty jak odejdzie duzo jeszcze daje Barcelonie.

0

Dwie nakladki a sedzia slepy

0

gramy na remis

0

LEO !!!!!!

1

Conte spojrzal na zegar i drze jape wszyscy do tylu !

0

No szacun z besiktasem w 10

0

Messi osaczony z kazdej strony

0

To co autobus teraz

0

conte to zaraz wybuchnie xd

0

Nie grala tylko gra w srode z MU :>

1

getafe i espanyol nie maja jaj zeby tak zagrac

2

Wszyscy chwala Messiego ze najlepszy w historii i wgl nie do zatrzymania a ZP i tak zgarnia ronaldo. O co kaman.

0

Czyli jaka autobus w polu karnym i gra z kontry?

0

I mecz normalnie sie odbedzie w takich warunkach?

0

Nie brak doswiadczenia a granie z ogorami w lidze francuskiej weryfikuje LM.

0

W koncu ma od kogo sie uczyc

1

Byl tam gdzei byc powinien kristiano ronaldo xd

0

el jarek

0

emery to geniusz futbolu chcial bronic wyniku 1-1 to ma 3:1 haha

0

dla szejkera nawet sciagniecie neymara nic nie dalo xd

0

Girona by lepiej zagrala niz te cale psg

0

buhah asensio wszystko wypracowal a grzmot podbiega i pokazuje na siebie bo pilka sie od niego odbila

0

Mogl spokojnie jeszcze grac w Barcelonie

1

Dla sedziego ucho zamroza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?