Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wystarczy bo to on nie wygral tylko caly zespol
0
Mam nadzieje ze Lucho nie chce
3
Napewno taki bedzie plan szybko strzelic i autobus
1
to dlaczego ronaldo tak grajac jest w top 3?
1
Paulinho najlepiej gra jak wchodzi pod koniec meczu
0
Bedzie brakowac Iniesty jak odejdzie duzo jeszcze daje Barcelonie.
0
Dwie nakladki a sedzia slepy
0
gramy na remis
0
LEO !!!!!!
1
Conte spojrzal na zegar i drze jape wszyscy do tylu !
0
No szacun z besiktasem w 10
0
Messi osaczony z kazdej strony
0
To co autobus teraz
58
Przeciez chcieliscie.
http://www.fcbarca.com/81833-podsumowanie-ankiety-uzytkownicy-fcbarcacom-chca-wystepu-paulinho-w-meczu-z-chelsea.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
0
conte to zaraz wybuchnie xd
0
Nie grala tylko gra w srode z MU :>
1
getafe i espanyol nie maja jaj zeby tak zagrac
2
Wszyscy chwala Messiego ze najlepszy w historii i wgl nie do zatrzymania a ZP i tak zgarnia ronaldo. O co kaman.
0
Czyli jaka autobus w polu karnym i gra z kontry?
0
I mecz normalnie sie odbedzie w takich warunkach?
0
Nie brak doswiadczenia a granie z ogorami w lidze francuskiej weryfikuje LM.
0
W koncu ma od kogo sie uczyc
1
Byl tam gdzei byc powinien kristiano ronaldo xd
0
el jarek
0
emery to geniusz futbolu chcial bronic wyniku 1-1 to ma 3:1 haha
0
dla szejkera nawet sciagniecie neymara nic nie dalo xd
0
Girona by lepiej zagrala niz te cale psg
0
buhah asensio wszystko wypracowal a grzmot podbiega i pokazuje na siebie bo pilka sie od niego odbila
0
Mogl spokojnie jeszcze grac w Barcelonie
1
Dla sedziego ucho zamroza