0

psg tyle miejsca zostawia ze szok

47

ronaldoooooo obok jaki orgazm iwanskiego dlatego komentuje z kibla

1

Messi ze wspolczynnikiem 2x w lidze francuskiej by mial co roku zlotego buta

0

Gra sie tak na ile przeciwnik pozwala. Ciezko cos ugrac gdy stoja 10 we wlasnym polu karnym.

0

Wystarczy ze zagraja tak na poczatku meczu zeby strzelic jako pierwsi bramke a potem juz tryb ekonomiczny

0

I tracimy 4 pkt w 2 meczach

0

nie tylko on

0

Oby Paulinho jak w pierszym meczu z getafe ustrzelil cos

0

getafe po 4 remis z rzedu

0

Wiem dlatego juz mnie mdli na ten widok xd

25

Rzygam juz ogladajac te defensywne druzyny przeciwko Barcelonie

0

Ja piernicze co za zasieki

0

Wlasnie wlaczylem mecz i 0 strzalow dla Barcy serio?

2

Lewaki nie grzesza inteligencja

2

Za to wine ponosi hiszpanska federacja. Sami podkrecaja atmosfere nie karajac kibicow espanoylu za obrazanie przeciwnika i teraz inni to powielaja bo moga sie czuc bezkarni. Barca wygrywa i to ich boli.

0

Brawo lepiej pozno niz wcale. On taki piach gra juz 2 rok.

0

Rakitic przy gomesie to bog futbolu

0

Dokladnie dla widowiska lepiej zeby oba zespoly graly w jak najsilniejszych skladach.

2

Ja bym chcial zobaczyc Lewego w Premier League

2

Oni specjalnie robia taka zadyme zeby wybic Barce z rytmu

2

5

Dwoch nie ogranych obroncow w lidze w jednym meczu eh

38

No jak to mozliwe ze oskarzaja go o rasizm. Przeciez jego zona jest pochodzenia romskiego, wychowywal sie w dzielnicy w ktorej zyli przedstawiciele wielu ras, jego szwagier jest afroamerykaninem a prezydentem klubu jest chinczyk.

1

Pozycja w lidze weryfikuje ich poziom. A Barca gra na 3 frontach wiec musi sie oszczedzac.

1

Probuja zablysnosc bo pod wzgledem sportowym sa slabi

1

Zenujacy klubik ktory probuje zablysnac w meczu z Barca. Gdyby byli tacy dobrzy to nie zajmowali by 15 miejsca.

0

I oni chca jeszcze zrobic superpuchar katalonii z tymi burakami

0

Haha brawo levante

0

Goool pazzini xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?