Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
psg tyle miejsca zostawia ze szok
47
ronaldoooooo obok jaki orgazm iwanskiego dlatego komentuje z kibla
0
http://sport.tvp.pl/35850735/pilka-nozna-liga-mistrzow-real-madryt-paris-saintgermain
1
Messi ze wspolczynnikiem 2x w lidze francuskiej by mial co roku zlotego buta
0
Gra sie tak na ile przeciwnik pozwala. Ciezko cos ugrac gdy stoja 10 we wlasnym polu karnym.
0
Wystarczy ze zagraja tak na poczatku meczu zeby strzelic jako pierwsi bramke a potem juz tryb ekonomiczny
0
I tracimy 4 pkt w 2 meczach
0
nie tylko on
0
Oby Paulinho jak w pierszym meczu z getafe ustrzelil cos
0
getafe po 4 remis z rzedu
0
Wiem dlatego juz mnie mdli na ten widok xd
25
Rzygam juz ogladajac te defensywne druzyny przeciwko Barcelonie
0
Ja piernicze co za zasieki
0
Wlasnie wlaczylem mecz i 0 strzalow dla Barcy serio?
2
Lewaki nie grzesza inteligencja
2
Za to wine ponosi hiszpanska federacja. Sami podkrecaja atmosfere nie karajac kibicow espanoylu za obrazanie przeciwnika i teraz inni to powielaja bo moga sie czuc bezkarni. Barca wygrywa i to ich boli.
0
Brawo lepiej pozno niz wcale. On taki piach gra juz 2 rok.
0
Rakitic przy gomesie to bog futbolu
0
Dokladnie dla widowiska lepiej zeby oba zespoly graly w jak najsilniejszych skladach.
2
Ja bym chcial zobaczyc Lewego w Premier League
2
Oni specjalnie robia taka zadyme zeby wybic Barce z rytmu
2
Ale syplo w madrycie i do tego mrozno bo az -19.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/736105/trening-realu-madryt-odwolany-obiekt-zasypany-sniegiem
5
Dwoch nie ogranych obroncow w lidze w jednym meczu eh
38
No jak to mozliwe ze oskarzaja go o rasizm. Przeciez jego zona jest pochodzenia romskiego, wychowywal sie w dzielnicy w ktorej zyli przedstawiciele wielu ras, jego szwagier jest afroamerykaninem a prezydentem klubu jest chinczyk.
1
Pozycja w lidze weryfikuje ich poziom. A Barca gra na 3 frontach wiec musi sie oszczedzac.
1
Probuja zablysnosc bo pod wzgledem sportowym sa slabi
1
Zenujacy klubik ktory probuje zablysnac w meczu z Barca. Gdyby byli tacy dobrzy to nie zajmowali by 15 miejsca.
0
I oni chca jeszcze zrobic superpuchar katalonii z tymi burakami
0
Haha brawo levante
0
Goool pazzini xd