0

On tylko poszedl po pacholki xd

0

Ja mam wielka nadzieje ze odejdzie w tym okienku transferowym

4

Szkoda ze to nie byl Arnaiz

0

o vidal sie pojawil

4

Muzyka z Druzyny A xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

staneli lol i sie patrza

0

Ale Verma czysci

0

Arnaizz !!!!!!!

1

Turan turanem a co z tym drewniakiem gomesem czemu go nie sprzedali jeszcze

0

Mbappe jest obecnie wypozyczony z monaco do psg. Latem dopiero go kupia.

1

Ale geniusze jak na to wpadli :o

0

Ciekawy gracz o niesamowitych umiejetnosciach

3

I ta przyspiewka ,, adios la liga adios ... " :)

0

Probowal je nawet zalozyc ale nie dalo sie cos

0

Bo transfer neymara zepsul rynek stad takie ceny teraz

50

I gra w Barcelonie od 2013 roku z 152 wystepami i 41 golami. hah

4

Niech Cou zadzwoni do neymara moze on sprzeda chate

5

Dziwne ze w dryblingu wymienil figo a nie Ronaldinho

0

Ale to byl gomes obsral sie i przestrzelil

0

Gramy inaczej bo trzeba bylo zmienic ustawienie po jego odejsciu

3

Dobry ten chorwat

0

Za darmo to on tam nie wychodzi

0

hahaha szpilka

0

strachu przewracal popka jak swiniaka haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

popek juz umiera xd

0

Ja sie podniecam bo jak na taka kadre co ma Valverde to super

0

WTF przciez to czerwo powinno byc za atak na twarz

0

Hahaha goooooooooool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?