0

Jprdl jaki cyrk koles sie polazyl i faul dla celty hah

0

Masakra stracic pkt u siebie z celts gdzie tu zawsze wygrywalismy wysoko z nimi

0

On malym ale panstwo katar duzym

0

Kwestia czasu bedzie info ze real tez nim sie interesuje

1

Ale nie gra ;s

1

Polska i Argentyna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To sparing trzeba z jakas druzyna afrykanska zagrac

0

Japonczycy obsrani hah

0

Ale mamy farta he

0

Kolumbia he.

0

Uff nie trqfimy na hiszpaie

0

Jest i Puyol !

0

W tej lidze to nie ma nawet sedziego za bramkowego

0

real to ma tebasa od tego wielkiego fana realu

0

Wypuscic pilke przed siebie

1

Ale ten veratti sie marnuje w tym psg. Idealny zawodnik do Barcy

0

haha delofeu jezdziec bez glowy

0

Bo to rezerwy murcii

0

Na razie co dobrze funkcjonuje to " oko tebasa"

1

Jak bedzie var to tez beda komedie

0

E tam taki pech sie zdarza. Umarl pacjent pech ale reszta zyje prawda?

1

"sedziowie nie chca widziec wszystkiego"

3

Bramka Alby pokrzyzowala 100 procentowa robote tylko ze tam nie bylo juz sie do czego przyczepic

1

Jeszcze dostanie w zamian torbe realu

0

Raczej nie tyle co nie potrafia a nie chca. Nawet nie ma tych sedziow za bramkami.

1

Bo nie ma zmiennikow na poziom Barcy tylko same zapchaj dziury

6

Var varem ale zeby goal line nie bylo to skandal

0

Moze Lewandowskiego niech sciagna he

0

Sedziowie czasem sie myla ale bez przesady to bylo ewidentne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?