Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jprdl jaki cyrk koles sie polazyl i faul dla celty hah
0
Masakra stracic pkt u siebie z celts gdzie tu zawsze wygrywalismy wysoko z nimi
0
On malym ale panstwo katar duzym
0
Kwestia czasu bedzie info ze real tez nim sie interesuje
1
Ale nie gra ;s
1
Polska i Argentyna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To sparing trzeba z jakas druzyna afrykanska zagrac
0
Japonczycy obsrani hah
0
Ale mamy farta he
0
Kolumbia he.
0
Uff nie trqfimy na hiszpaie
0
Jest i Puyol !
0
W tej lidze to nie ma nawet sedziego za bramkowego
0
real to ma tebasa od tego wielkiego fana realu
0
Wypuscic pilke przed siebie
1
Ale ten veratti sie marnuje w tym psg. Idealny zawodnik do Barcy
0
haha delofeu jezdziec bez glowy
0
Bo to rezerwy murcii
0
Na razie co dobrze funkcjonuje to " oko tebasa"
1
Jak bedzie var to tez beda komedie
0
E tam taki pech sie zdarza. Umarl pacjent pech ale reszta zyje prawda?
1
"sedziowie nie chca widziec wszystkiego"
3
Bramka Alby pokrzyzowala 100 procentowa robote tylko ze tam nie bylo juz sie do czego przyczepic
1
Jeszcze dostanie w zamian torbe realu
0
Raczej nie tyle co nie potrafia a nie chca. Nawet nie ma tych sedziow za bramkami.
1
Bo nie ma zmiennikow na poziom Barcy tylko same zapchaj dziury
6
Var varem ale zeby goal line nie bylo to skandal
0
Moze Lewandowskiego niech sciagna he
0
Sedziowie czasem sie myla ale bez przesady to bylo ewidentne