0

To juz ronaldo ma w PL pograne

0

Na pewno wroci silniejszy

6

Widac ze niezle przebiega rehabilitacja Dembele :)

0

Moze dostac kontuzje podczas rozgrzewki ;s

5

Gdyby Leo gral w lidze francuskiej to co roku by mial zlotego buta

0

Komentator juz chcial konczyc mecz a tu Juve 2 bramki hah

12

Szykuje forme na koncowke sezonu po co sie starac teraz i tak nikt nie bedzie pamietal

1

Co to za baner CR7 Cristano Ronaldo hah

1

Mina zidana: ,, A idz pan w uj z taka gra " xd

9

isco robi cala gre realu od poczatku sezonu

4

sedzia pobiegl po ramosa bo atleti konstruuje akcje

0

Ten ronaldo to niezly komediant xd

0

Oby nie :p

1

Hahaha head shot xd

0

Umtiti jakie wejscie :o

0

Rakitic co to byli

2

Kwestia kilku godzin

2

Na Benfike za slaby to co dopiero na Barce

3

Hah jaki cyrk

0

Powinnismy go sciagnac i opchnac realowi za 200 baniek moze sie nie kapnal

4

Ten jach z twarzy podobny do neymara xd

4

A co ma do tego Barca. Gdyby nie byl szklany to by gral wiecej.

0

Czemu nie gomes ?!

3

Neymar nie odejdzie sobie od tak. Jest teraz wlasnoscia szejkow przez najblizsze 5 lat

0

Dobrze ze udalo nam sie wywalczyc bezposredni awans na MS. Ciezko bysmy mieli w barazu bez Lewandowskiego.

0

Wolalbym aby nie zagral z realem

0

Juz siie zaczynaja podchody realu do neymara. O to chodzilo zeby wyciagnac go z Barcy. Nie udalo sie ,,neymargateami". Po przejsciu do psg nagle ucichly te sprawy sadowe wobec niego. Teraz psuje atmosfere zeby mieli go dosc w psg i by mial latwiejsza droge do realu.

1

Heh trzeba bylo wysmarowac krzeslo jakims klejem xd

1

Dokladnie. Wedlug mnie to powinno sie nazywac e gry bo to nie ma nic wspolnego ze sportem.

0

Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych. Gdzie w e sporcie masz doskonalenie sprawnosci fizycznej ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?