Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety ostatnie wyniki druzyny zadecydowaly. Tylko zeby potem nie bylo placzu jak Messi bedzie chcial odejsc.
0
Niech glosuja na Camp Nou :)
1
Jakies miliony napewno poszly bo ktory klub wypozyczyl by czolowego gracza zespolu do najblizszego rywala.
0
To niezle masz wrazenie bo ktos sobie wpisze w nicku jakas liczbe to juz okresla jego wiek? To super co roku miec "12 lat" lol.
0
Nie pisalem do ciebie a po drugie bede pisal co chce
0
sporting zmotywowany a Barca gra na luzie jak najmniejszym nakladem sil
0
Podlizuje sie bo mysli ze mu karnego odstapi
0
Bo nie takie bramki wyjmowal
0
Barca gra jak nie Barca mam nadzieje ze wlacza wyzszy bieg w 2 polowie
0
Neuer by to wyjal
0
Suarez xD
0
Gogo Barca i Bayern
4
I tak ronaldo moze Messiemu buty czyscic
1
Leo jak sie wkurzy to nikt go nie powstrzyma
0
Jak nie ma jak 70 proc udzialow w psg ma panstwo katar
1
Na to wyglada ze Paulinho przyszedl wraz z rakutenem xd
0
Graja w alkochinczyka? :>
0
oszczedza sie ale lepiej jakby na lawce przesiedzial to by dal innym szanse gry
0
ale gomes zakozaczyl hah
0
Szkoda ze nie na Barce B :p
0
gomes juz mial caly sezon na przebudzenie. Tyle minut jak on nie mial zaden z tych wymienionych
7
Moze real celuje w lige europy. LM juz obronili to chca teraz LE wygrac i za rok obronic xd
1
perez posepil pieniazki na sedziow i sa tego efekty
15
Dla Vermalena to by musieli co mecz zakladac
0
Po za aspektem finansowym, odszedl zeby nie byc w cieniu Messiego ale i tak dalej jest.
10
neymar nie ma startu do Messiego mimo ze gra w ogorkowej lidze
0
Mogl wziasc szprej od sedziego
3
Moglby gomes mu swoj wiek oddac xd
0
Ale Denis odzyl pod wodza Valverde.
0
Za Messim jakies przedszkolaki biegaja xd