2

Umie zatrzasc rywalami :)

0

Kasztanowy komplet kolekcja jesien zima

0

A kto odkupi Paulinho za takie pieniadze?

0

I go nie sprzedali? No to niezle

0

Jak widac psg nie zalezalo bo i tak obeszli finansowe fair play.

7

Bo jest twarza fifa 18

3

Tym sie rozni ze katar byl tylko sponsorem ktory dawal tam kilkadziesiat milionow euro na sezon. A psg jest wlasnoscia kraju katar i tam sa pompowane pieniadze non stop.

1

Koles smieje sie z tego calego FFP bo znalazl sposob jak to obejsc.

0

Dokladnie plakac to mozna za Messim

0

Wystarczy byc biednym uchodzca uciekajacym od wojny a zasilek otrzymasz. Nie wiem jak w innych krajach ale w niemczech dostaja tyle.

0

Taa bo ciapaki przychodza do europy zeby pracowac hah. Siedza na zasilkach za ok 2 tys euro i szwendaja sie bez celu.

11

Zly rzad. Jak wolisz poprzedni to pozdro tobie. Dzieki temu zlemu rzadowi nie mamy tego multikulti w Polsce.

0

Jakos w bundeslidze i reprezentacji francji sobie radzil

0

Po prostu nie przekonuje mnie jego gra. Wyszlo mu jedno podanie na 50 meczy i juz zachwyt.

7

Maja La Notatnik

0

Dobra zmiane rownie dobrze mozna bylo pacholek postawic. Stoi jak kolek, traci pilki i nie wychodzi na pozycje zaje.sta zmiana

1

gomes to dno ile on jeszcze bedzie dostawal szans

0

Semedo to tylko 1-wszy sklad

6

To nie gest Neymara tylko Ronaldinho

0

To nie dzien Suareza

0

Dembele xD

0

Ale sie bawia xd

0

Ciekaw jestem co Dembele pokaze :)

0

Aj ale by bylo golazo

1

Z wygladu to przypomina Patrica Evre

0

Hah w klasyku to malo co nie zszedl z zachwytu nad realem

8

Messi zeba wyrzucil xd

0

Komentator jaki ma bol ze Messi byl na spalonym i o tym varze gada akurat teraz ...

0

Rakitic jaki rajd Oo

2

To jaja jakies jest gomes a nie ma denisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?