0

Moze niech studenci medycyny zrobia zrzute

4

On nie jest wart tyle kasy

1

Na ostatniej prostej to sa juz od 2 tygodni

0

Sprzedac poki ktos chce go kupic

0

0

Albo powie ze o co to cale zamieszanie ja poprostu mialem kontuzje plecow i nigdzie nie zamierzalem odchodzic.

0

Pewnie sam nie myslal ze przyjdzie tak szybko. Ale odejscie neymara to przyspieszylo.

0

Wczesniej Barca miala swoj okres swietnosci ale przez ten zarzad mamy obecnie dolek. Wiec juz sie tak nie napalaj ze tylko real dominuje.

1

No a w lidze ogorkowej napewno sie rozwinie przeciwko gęgę hah Tu gral z najlepszymi przeciwko najlepszym. Liga hiszpanska to szczyt co pokazuje dominacja druzyn hiszpanskich w LM.

0

I przez te zasr.e psg teraz inne kluby beda robic podchody. Bo im sie udalo to czemu nie nam. Po okienku powinni dowalic im kare za FFP zeby odstraszyc takie twory ja p$g i $ity do tego typu dzialan.

6


Piekne wspomnienia

2

I zrobi sobie rok przerwy od futbolu

1

Moze kibice nie zauwaza he

21

Fernandez moglby sie zainteresowac jakims neymarem z psg

1

i Semedo tez na plus !

1

I tym bardziej ze monaco jest wyprzedane

0

Wyszkolil sie wsrod najlepszych to co sie dziwic ze sobie radzi w takiej lidze

0

Chyba tylko w hiszpanii sa klauzule

4

Semedo juz czaruje w pierwszym meczu a gomes caly sezon mial i nic nie pokazal

0

Semedo xD

1

Ja sie dziwie ze juz dawno nie ma hazarda u nas za 120

0

Semedo musi grac w podstawie caly czas zeby sie ogrywac

0

Zobaczymy jak Semedo sie spisze

0

Buhah smiech na sali -.-

0

Czemu p$g nie ma zadnej kary za transfer neymara? JAk tak beda obchodzic przepisy to nie dlugo 1mld nie bedzie problemem.

0

Jaka klauzule bedzie mial Messi jak podpisze nowy kontrakt?

0

Pomoc TAK ! Ale tam na miejscu ! Oni beda pracowac ha ha bo padne. Czemu akurat do niemiec ida? Bo tam sa najwyzsze zasilki. A tak po za tym wojna w syrii sie juz konczy wiec przed czym oni uciekaja?

3

A ja bym go sprzedal bo z niego nic nie bedzie

3

real musi wytestowac jak bedzie sie dalo robic walki to wprowadza

1

Nikt nikogo nie podburza. Poprostu nadazyla sie okazja dla niego na spelnienie marzen o grze w Barcy i wskoczenie odrazu do 1 wszego skladu. Gdyby wiedzial ze Ney odejdzie to by byl u nas rok temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?