Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze ze Buffon sie wstrzymal jesscze rok z zakonczeniem kariery by Messi mogl go wreszcie pokonac :>
0
Niech sie katar wreszcie odpier... od Barcelony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W Dembele drzemie potencjal ale jest zagubiony narazie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
sedzia pomylil umtitiego z semedo xd chcial mu dac kartke
0
no i ?
2
bez kartki hah
0
Nie mowie ze jest zly ale nie jest wart 40 mln
2
Umie zatrzasc rywalami :)
0
Kasztanowy komplet kolekcja jesien zima
0
A kto odkupi Paulinho za takie pieniadze?
0
I go nie sprzedali? No to niezle
0
Jak widac psg nie zalezalo bo i tak obeszli finansowe fair play.
7
Bo jest twarza fifa 18
3
Tym sie rozni ze katar byl tylko sponsorem ktory dawal tam kilkadziesiat milionow euro na sezon. A psg jest wlasnoscia kraju katar i tam sa pompowane pieniadze non stop.
1
Koles smieje sie z tego calego FFP bo znalazl sposob jak to obejsc.
0
Dokladnie plakac to mozna za Messim
0
Wystarczy byc biednym uchodzca uciekajacym od wojny a zasilek otrzymasz. Nie wiem jak w innych krajach ale w niemczech dostaja tyle.
0
Taa bo ciapaki przychodza do europy zeby pracowac hah. Siedza na zasilkach za ok 2 tys euro i szwendaja sie bez celu.
11
Zly rzad. Jak wolisz poprzedni to pozdro tobie. Dzieki temu zlemu rzadowi nie mamy tego multikulti w Polsce.
0
Jakos w bundeslidze i reprezentacji francji sobie radzil
0
Po prostu nie przekonuje mnie jego gra. Wyszlo mu jedno podanie na 50 meczy i juz zachwyt.
7
Maja La Notatnik
0
Dobra zmiane rownie dobrze mozna bylo pacholek postawic. Stoi jak kolek, traci pilki i nie wychodzi na pozycje zaje.sta zmiana
1
gomes to dno ile on jeszcze bedzie dostawal szans
0
Semedo to tylko 1-wszy sklad
6
To nie gest Neymara tylko Ronaldinho
0
To nie dzien Suareza
0
Dembele xD