0

Wiekszosc to murzyni eh

0

Haha serio?? Jest sie czym chwalic sprzedajac Neymara za 222 mln

1

Jak zarzad sie nie zmieni to Messi odejdzie.

0

Ryba psuje sie od glowy.

0

Podaj sie do dymisji

0

Hah teraz Barca powinna olac liverpool

2

Zobaczymy czy istnieje sprawiedliwosc i psg dostanie kare za FFP.

0

Benedito w tobie nadzieja !

0

Hahaha 80 jakby tyle dali to by byli jeszcze wiekszymi frajerami niz sa

0

kozminski jaki czerwony haha

4

Jak mozna skupic sie tylko na Coutinho nie majac alternatyw. I teraz zostajemy z niczym.

0

Ile Messi bedzie ciagnal ten wozek wracajac sie do pomocy

0

Ostatni raz przegralismy 2 lata temu w regulaminowym czasie gry o pkt z niemcami 3:1.

0

I kolejny sezon gdzie nie wzmacniamy pomocy. Ten sezon mozna uznac za stracony.

1

Potrzebujemy Milika i Krychowiaka w formie

0

Polska jest san marino kolejki.

0

Maly blamaz? to katastrofa

0

Co za wkur.acy krzyk kibicow

0

Jprdl jaki wstyd

0

Jak przegrac to wysoko omg

0

Haha 30 mln dobry zart

0

Coutinho nie w Barcy. Neymar lubi to.

1

Juz dawno to powiedzial i co z tego

0

Napewno wiecej wniesie niz gomes

0

Ci co narzekaja ze gral w realu to hala dzieci ktore maja bol du.y ze di maria chce do Barcy.

0

Co tu jeszcze robi douglas ? Hah

0

Pewnie di maria

1

Panie pokaz nam paulinho

0

jaka symulka omg

0

No teraz sie otworza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?