Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiekszosc to murzyni eh
0
Haha serio?? Jest sie czym chwalic sprzedajac Neymara za 222 mln
1
Jak zarzad sie nie zmieni to Messi odejdzie.
0
Ryba psuje sie od glowy.
0
Podaj sie do dymisji
0
Hah teraz Barca powinna olac liverpool
2
Zobaczymy czy istnieje sprawiedliwosc i psg dostanie kare za FFP.
0
Benedito w tobie nadzieja !
0
Hahaha 80 jakby tyle dali to by byli jeszcze wiekszymi frajerami niz sa
0
kozminski jaki czerwony haha
4
Jak mozna skupic sie tylko na Coutinho nie majac alternatyw. I teraz zostajemy z niczym.
0
Ile Messi bedzie ciagnal ten wozek wracajac sie do pomocy
0
Ostatni raz przegralismy 2 lata temu w regulaminowym czasie gry o pkt z niemcami 3:1.
0
I kolejny sezon gdzie nie wzmacniamy pomocy. Ten sezon mozna uznac za stracony.
1
Potrzebujemy Milika i Krychowiaka w formie
0
Polska jest san marino kolejki.
0
Maly blamaz? to katastrofa
0
Co za wkur.acy krzyk kibicow
0
Jprdl jaki wstyd
0
Jak przegrac to wysoko omg
0
Haha 30 mln dobry zart
0
Coutinho nie w Barcy. Neymar lubi to.
1
Juz dawno to powiedzial i co z tego
0
Napewno wiecej wniesie niz gomes
0
Ci co narzekaja ze gral w realu to hala dzieci ktore maja bol du.y ze di maria chce do Barcy.
0
Co tu jeszcze robi douglas ? Hah
0
Pewnie di maria
1
Panie pokaz nam paulinho
0
jaka symulka omg
0
No teraz sie otworza