1

A bartomeu wyjdzie dzisiaj z zacieszem na twarzy jakby nic sie nie stalo i zaprezentuje nam bombe transferowa ktora jest paulinho.

0

Od Semedo to ty sie odp ...

0

Messi z taka pomoca co ma real to by mial ze 100 bramek. Dramat.

1

Popatrzmy i posluchajmy. Sam se posluchaj fr.rze

2

Szkoda mi Messiego

0

bartomeu zostan tam w tej lozy szydercow

5

Messi nie ma z kim grac

32

Z Semedo beda ludzie

1

Hah faktycznie xd

0

brak kartki dla casemiro skad ja to znam

0

Paco bedzie gral buhah

31

Zabojcze tridente juz niedlugo Paulinho - Gomes - Rakitic

0

Zostalo 2 tyg a cala pomoc jest do wymiany

0

Wreszcie zdjal te drewno

0

Nic nie chce wpasc. Powinni probowac strzelac z dystansu jak real

0

Takie gadanie ze real juz powinien jakies zmiany zrobic bo stracili posiadanie ... no rzeczywiscie nie jest to stronnicze

0

Tu chodzi o umiejetnosc utrzymania sie przy pilce

4

Nie da sie sluchac tych jednostronnych komentatorow malo co sie nie spuszcza nad tym realem

0

Jak to nie wpadlo

0

Suarez sie cofa wychodzi do pilki a gomes stoi jak kolek

0

zachwycajmy sie gla lealu madlyt co za typ

0

real gra jak gra bo ma pomoc a my szrot

41

bartomeu patrz do czego doprowadziles ten piekny klub

0

Koncz pan ten mecz

0

Jak sie popisuja ....

0

Jakby wygrali to zarzad by pomyslal po co nam wzmocnienia. I tak zle i tak nie dobrze

4

Brakuje Neya bo odciazal Messiego. A tak wszystko spoczywa na Messim.

1

Wolalbym zeby rekami gral wysmienicie

1

To wina valverde ze mamy taki szrot w pomocy?

0

omg gdzie Messi musi grac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?