Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A bartomeu wyjdzie dzisiaj z zacieszem na twarzy jakby nic sie nie stalo i zaprezentuje nam bombe transferowa ktora jest paulinho.
0
Od Semedo to ty sie odp ...
0
Messi z taka pomoca co ma real to by mial ze 100 bramek. Dramat.
1
Popatrzmy i posluchajmy. Sam se posluchaj fr.rze
2
Szkoda mi Messiego
0
bartomeu zostan tam w tej lozy szydercow
5
Messi nie ma z kim grac
32
Z Semedo beda ludzie
1
Hah faktycznie xd
0
brak kartki dla casemiro skad ja to znam
0
Paco bedzie gral buhah
31
Zabojcze tridente juz niedlugo Paulinho - Gomes - Rakitic
0
Zostalo 2 tyg a cala pomoc jest do wymiany
0
Wreszcie zdjal te drewno
0
Nic nie chce wpasc. Powinni probowac strzelac z dystansu jak real
0
Takie gadanie ze real juz powinien jakies zmiany zrobic bo stracili posiadanie ... no rzeczywiscie nie jest to stronnicze
0
Tu chodzi o umiejetnosc utrzymania sie przy pilce
4
Nie da sie sluchac tych jednostronnych komentatorow malo co sie nie spuszcza nad tym realem
0
Jak to nie wpadlo
0
Suarez sie cofa wychodzi do pilki a gomes stoi jak kolek
0
zachwycajmy sie gla lealu madlyt co za typ
0
real gra jak gra bo ma pomoc a my szrot
41
bartomeu patrz do czego doprowadziles ten piekny klub
0
Koncz pan ten mecz
0
Jak sie popisuja ....
0
Jakby wygrali to zarzad by pomyslal po co nam wzmocnienia. I tak zle i tak nie dobrze
4
Brakuje Neya bo odciazal Messiego. A tak wszystko spoczywa na Messim.
1
Wolalbym zeby rekami gral wysmienicie
1
To wina valverde ze mamy taki szrot w pomocy?
0
omg gdzie Messi musi grac