Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panie pokaz nam paulinho
0
jaka symulka omg
0
No teraz sie otworza
4
Gdyby bylo tak bo kontrakt zobowiazuje to wgl nie bylo by transferow.
0
Mecz zycia bramkarza jak zawsze przeciwko nam
0
Musi byc wieksza konkurencja w zespole. Patrz na real jaka maja lawke i jak biegaja.
0
hah co to bylo
1
Ten zarzad liverpoolu to jakis porabany. Wszyscy naciskaja jak i sam zawodnik nie chce juz grac dla liverpoolu a oni dalej przy swoim.
0
Jak di maria i coutinho to ok
0
Skoro Ney nie chcial wyzszej klauzuli to juz taka decyzja powinna dac wiele do myslenia ze moze odejsc.
0
Hala dzieciek bedzie mowil co ma Barca zrobic
0
I pewnie Messi odejdzie i juz wgl bedzie katastrofa
1
Coutinho chce odejsc a klopp odwala jakies cyrki jakby byl nie wiadomo kim musi sie pogodzic z tym i tyle.
0
Niech poprostu daja i tylw jakos real nie ma z tym problemu
8
I tak nigdy nie osiagna tyle co Barca
0
psg ciagle boli ta porazka 6:1
0
On sam pewnie nie wie jak sie tu znalazl
0
bartomeu z kazda decyzja co raz bardziej sie kompromituje. Najgorsze jest to ze cierpi przez to wizerunek klubu.
7
Messi jest bezcenny nie sprzedalbym go nawet za 1mld
1
Messi namawial Neymara zeby zostal a teraz sam odejdzie? hheh
0
To jest chore ja bym odpuscil i kupil kogos innego
1
Raczej klub finansowany przez panstwo. Bo oni nie generuja takich przychodow.
0
A to wszystko sie zaczelo od nagonki na c.ronaldo ...
2
Guardiola tak zapewnial ze nie bedzie podkupowal zawodnikow z Barcy a tu robi jakies podchody i to do najwiekszej gwiazdy. Kariera trenerska najwazniejsza.
1
Z Neymarem bylo tak samo przed transferem do psg a nigdy nie bylo z nim problemow i nagle spina z semedo.
3
I Villa za uwaga 2,5 mln euro hah
0
Narzekalismy na Zubizarrete ale udalo sie mu sciagnac Neymara i Suareza.
0
Od Messiego to niech oni sie odpie.a
0
Tak jak wczesniej pisali ze coutinho na 95% w Barcelonie
0
Skonczy sie gwiazdorzenie jak nie beda nic osiagac w LM