Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby byl laporta to pep nie odszedlby z Barcy
1
To pan wieslaw zajmuje sie pompowaniem pilek
0
Gdyby tak bylo to cr7 nie zagralby do konca kariery
0
To powinni zawiesic polowe sedziow bo to co robili w tamtym sezonie to paranoja
113
O kurde 120 mln klauzula zeby psg przypadkiem nam go nie podebralo
0
4.5mln to jak za darmo. Boze co za frajerski zarzad mamy.
0
Francja ma niezla kadre
1
Skoro jest slabe to dlaczego real niechce varu
0
Najwieksze zagrozenie to bylo z prawej strony
0
Nie dziwo ze wybrzydza skoro ma tu 1.5 mln euro
3
Wlasnie po takim sedziowaniu real zdobyl mistrza w zeszlym sezonie. A teraz oni wielce oburzeni hah
0
Tak samo gra gomes aby podac do tylu
0
To jakis szwindel.
0
I tak realu nikt nie pobije jezeli chodzi o pomoc sedziow
0
A co ma do tego trener. To jego wina ze mamy taki nieudolny zarzad ze nie umia nikogo topowego sprowadzic do klubu?
0
Dlatego Lucho go nie wystawial ale eksperci tutaj wiedza lepiej.
0
Juz wygrywalismy tam 4:0 i to bez Messiego
0
Przychodzi paulinho i sie zrewanzujemy hah
0
loooooooooooooool wszystko wpada
0
Jak nie symulowal jak symulowal przeciez machal rekami w kierunku sedziego ze byl faulowany
10
ronaldo wejscie smoka strzelil brame pokazal klate i zszedl ahhaha
0
za machanie raczkami dostal
0
hahahahahahahahahahaha
0
Gdzie byl kur.a vidal !!! ??
1
Tylko BArca strzela Pique i Messi heh
0
buhahahahah co to bylo
2
prawa strona nie istnieje wszystko Pique musi robic
0
A wielu pisalo po co nam PO widzicie po co
0
o jprdl -.-
0
Mam nadzieje ze do rewanzu juz bedzie