1

Gdyby byl laporta to pep nie odszedlby z Barcy

1

To pan wieslaw zajmuje sie pompowaniem pilek

0

Gdyby tak bylo to cr7 nie zagralby do konca kariery

0

To powinni zawiesic polowe sedziow bo to co robili w tamtym sezonie to paranoja

113

O kurde 120 mln klauzula zeby psg przypadkiem nam go nie podebralo

0

4.5mln to jak za darmo. Boze co za frajerski zarzad mamy.

0

Francja ma niezla kadre

1

Skoro jest slabe to dlaczego real niechce varu

0

Najwieksze zagrozenie to bylo z prawej strony

0

Nie dziwo ze wybrzydza skoro ma tu 1.5 mln euro

3

Wlasnie po takim sedziowaniu real zdobyl mistrza w zeszlym sezonie. A teraz oni wielce oburzeni hah

0

Tak samo gra gomes aby podac do tylu

0

To jakis szwindel.

0

I tak realu nikt nie pobije jezeli chodzi o pomoc sedziow

0

A co ma do tego trener. To jego wina ze mamy taki nieudolny zarzad ze nie umia nikogo topowego sprowadzic do klubu?

0

Dlatego Lucho go nie wystawial ale eksperci tutaj wiedza lepiej.

0

Juz wygrywalismy tam 4:0 i to bez Messiego

0

Przychodzi paulinho i sie zrewanzujemy hah

0

loooooooooooooool wszystko wpada

0

Jak nie symulowal jak symulowal przeciez machal rekami w kierunku sedziego ze byl faulowany

10

ronaldo wejscie smoka strzelil brame pokazal klate i zszedl ahhaha

0

za machanie raczkami dostal

0

hahahahahahahahahahaha

0

Gdzie byl kur.a vidal !!! ??

1

Tylko BArca strzela Pique i Messi heh

0

buhahahahah co to bylo

2

prawa strona nie istnieje wszystko Pique musi robic

0

A wielu pisalo po co nam PO widzicie po co

0

o jprdl -.-

0

Mam nadzieje ze do rewanzu juz bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?