0

Pewnie takie bylo zyczenie araba z psg

0

Niechca nam Verattiego sprzedac a robia podchody do Neymara. Co za ciule...

2

Zignorowal bo ile mozna mowic o tym samym ciagle

1

Jak przejdzie do psg to bedzie musial nosic opaska allah akbar

1

I bedziemy czytac takie glupoty az do 31 sierpnia

0

Nic dziwnego skoro taki duzy podatek placa

2

My zeby wygrac la lige to musimy wygrywac mecze 3-4 bramkami wtedy sedziowie nie maja nic do gadania

1

To jak villar nie kibicowal realowi to juz wiadomo dlaczego go zlapali he

1

Po to jest tam opozycja zeby robic gownoburze

0

Ile to juz bylo razy o Neymarze ktory mowil ze czuje sie szczesliwy w Barcelonie i nigdzie nie odchodzi a ci dalej szukaja sensacji.

2

To niezly transfer

0

Mysle ze nie tylko on. Powinni odwolac te ms w katarze i rozegrac gdzie indziej.

1

Jak poprawi skutecznosc to bedzie mial szanse na zp

7

To bedzie ta ,,bomba" transferowa

0

Przeciez w styczniu bedzie Lucas Lima jeszcze

0

Muzyka jak z go go power rangers

3

,,To była lepsza propozycja zarówno dla Santosu, jak i dla zawodnika" aha to dlatego santos tak sciga Neymara bo ten poszedl do Barcy a nie do realu pewnie mieliby jakas premie od pereza za to.

0

Ciekawe jak gral czy sie staral czy nie

2

Bylo fichado i uj teraz to sobie moga

0

Wzieli go na przeglad

0

Na legie lewandowski tez byl za slaby

1

Ta mina mowi wszystko. Chcial zostac w milanie a tu taka Barca go sciagnela.

0

Napewno w defensywie

0

Zalezy dla kogo dla nas to Veratti, Coutinho a dla nich moze to byc Paulinho

1

Za wczesnie zeby Palencie rzucic na glebokie wody niech ogra sie narazie jako zmiennik

34

Wreszcie Roberto bedzie gral na swojej pozycji

2

Teraz Veratti fichado i git :)

9

W przypadku Verattiego nie chodzi o finanse ale o wielkie ego wladcy wszechswiata prezia psg

0

Teraz raczej w pesa

0

A ja Palencie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?