Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie takie bylo zyczenie araba z psg
0
Niechca nam Verattiego sprzedac a robia podchody do Neymara. Co za ciule...
2
Zignorowal bo ile mozna mowic o tym samym ciagle
1
Jak przejdzie do psg to bedzie musial nosic opaska allah akbar
1
I bedziemy czytac takie glupoty az do 31 sierpnia
0
Nic dziwnego skoro taki duzy podatek placa
2
My zeby wygrac la lige to musimy wygrywac mecze 3-4 bramkami wtedy sedziowie nie maja nic do gadania
1
To jak villar nie kibicowal realowi to juz wiadomo dlaczego go zlapali he
1
Po to jest tam opozycja zeby robic gownoburze
0
Ile to juz bylo razy o Neymarze ktory mowil ze czuje sie szczesliwy w Barcelonie i nigdzie nie odchodzi a ci dalej szukaja sensacji.
2
To niezly transfer
0
Mysle ze nie tylko on. Powinni odwolac te ms w katarze i rozegrac gdzie indziej.
1
Jak poprawi skutecznosc to bedzie mial szanse na zp
7
To bedzie ta ,,bomba" transferowa
0
Przeciez w styczniu bedzie Lucas Lima jeszcze
0
Muzyka jak z go go power rangers
3
,,To była lepsza propozycja zarówno dla Santosu, jak i dla zawodnika" aha to dlatego santos tak sciga Neymara bo ten poszedl do Barcy a nie do realu pewnie mieliby jakas premie od pereza za to.
0
Ciekawe jak gral czy sie staral czy nie
2
Bylo fichado i uj teraz to sobie moga
0
Wzieli go na przeglad
0
Na legie lewandowski tez byl za slaby
1
Ta mina mowi wszystko. Chcial zostac w milanie a tu taka Barca go sciagnela.
0
Napewno w defensywie
0
Zalezy dla kogo dla nas to Veratti, Coutinho a dla nich moze to byc Paulinho
1
Za wczesnie zeby Palencie rzucic na glebokie wody niech ogra sie narazie jako zmiennik
34
Wreszcie Roberto bedzie gral na swojej pozycji
2
Teraz Veratti fichado i git :)
9
W przypadku Verattiego nie chodzi o finanse ale o wielkie ego wladcy wszechswiata prezia psg
0
Teraz raczej w pesa
0
A ja Palencie