0

Mascherano xd

0

I jeszcze na polsacie z milonami reklam co 5 min

0

real sciaga hiszpanskie ,,perelki" a my brazylijskie

0

To niezly technik a jaki madritista z niego sie stal haj

0

Za denisa gomes

0

Jak to co oddac ich za darmo

0

Wpadli ludzie pereza po 48h przystawiajac pistolet do skroni i jaka jest pana decyzja?

3

Onwie90 najlepiej :>

0

No widzisz Messi daje rade a ronaldo zaczyna plakac

0

On juz dawno odpalil i perez ma bol du.. ze nie gra w realu

0

Predzej vidalowi by sie przydalo ciala jak ma grac na po bo narazie to sie odbija jak pacholek.

0

Normalne ze puszczaja nerwy jak kopia cie milon razy

2

real kupuje porzadnych zawodnikow a nie szrot jak Barca ktory potem ciezko sprzedac i odchodza pol darmo

2

Nawet jakby zaoferowali 200 to psg by go nie sprzedalo

0

Ciekawe jak bedzie z jego motywacja jak zostanie

1

Bo lewy nie kwapil sie do odejscia jak to robi veratti

0

Taki zawodnik jak veratti i tak zagra na mundialu

0

Inne kluby jakos nie robia problemow swoim pilkarzom tylko zawsze araby maja jakis problem do wszystkiego.

6

Super potencjal gosc ktory wszystkie pilki zagrywa do tylu

0

Licza ze odpali bo veratti nie prYjdzie i bedzie dejavu z poprzedniego sezonu

0

Chciec odejsc z psg to se bedzie mogl jak takie bedzie widzimisie prezesa psg

0

Nie ma opcji dobry zmiennik

1

Mogli chociaz dac symboliczne grosze na gume kulke

0

Hehe klauzula 60 mln za 33 latka

0

Da napewno to ze nastepni pilkarze zastanowia.sie.dwa.razy zanim przyjda do psg

1

Ale oni nie sprzedaja bo Barca tyle zaoferowala tylko ze poprostu nie chca

0

Marca .......

3

To szok ze taki klub jak Barca nie moze sciagnac jakiegos zawodnika z topu

0

Super mam nadzieje ze zamknal juz ten temat

0

Pewnie faks idzie przez madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?