Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mascherano xd
0
I jeszcze na polsacie z milonami reklam co 5 min
0
real sciaga hiszpanskie ,,perelki" a my brazylijskie
0
To niezly technik a jaki madritista z niego sie stal haj
0
Za denisa gomes
0
Jak to co oddac ich za darmo
0
Wpadli ludzie pereza po 48h przystawiajac pistolet do skroni i jaka jest pana decyzja?
3
Onwie90 najlepiej :>
0
No widzisz Messi daje rade a ronaldo zaczyna plakac
0
On juz dawno odpalil i perez ma bol du.. ze nie gra w realu
0
Predzej vidalowi by sie przydalo ciala jak ma grac na po bo narazie to sie odbija jak pacholek.
0
Normalne ze puszczaja nerwy jak kopia cie milon razy
2
real kupuje porzadnych zawodnikow a nie szrot jak Barca ktory potem ciezko sprzedac i odchodza pol darmo
2
Nawet jakby zaoferowali 200 to psg by go nie sprzedalo
0
Ciekawe jak bedzie z jego motywacja jak zostanie
1
Bo lewy nie kwapil sie do odejscia jak to robi veratti
0
Taki zawodnik jak veratti i tak zagra na mundialu
0
Inne kluby jakos nie robia problemow swoim pilkarzom tylko zawsze araby maja jakis problem do wszystkiego.
6
Super potencjal gosc ktory wszystkie pilki zagrywa do tylu
0
Licza ze odpali bo veratti nie prYjdzie i bedzie dejavu z poprzedniego sezonu
0
Chciec odejsc z psg to se bedzie mogl jak takie bedzie widzimisie prezesa psg
0
Nie ma opcji dobry zmiennik
1
Mogli chociaz dac symboliczne grosze na gume kulke
0
Hehe klauzula 60 mln za 33 latka
0
Da napewno to ze nastepni pilkarze zastanowia.sie.dwa.razy zanim przyjda do psg
1
Ale oni nie sprzedaja bo Barca tyle zaoferowala tylko ze poprostu nie chca
0
Marca .......
3
To szok ze taki klub jak Barca nie moze sciagnac jakiegos zawodnika z topu
0
Super mam nadzieje ze zamknal juz ten temat
0
Pewnie faks idzie przez madryt