0

rozgromic eibar na wyjezdzie, przegrywac u siebie f.ck logic

0

jaki fart omg

0

widac ze tylko dla sandro chce sie grac

0

w pojedynke ha ha ha

0

typowy kibic realu

1

hahahahaha eibar

0

swietne podanie gracza malagi do isco i ten bieg obrony w zwolnionym tempie

0

perez zadowolony widac ze kupil mecz

0

jprdl juz real wygrywa

0

No i Simeone.

4

raczej sedziom trzeba pogratulowac za udany sezon dla realu

0

perez jaki usmieszek jprdl

1

hahahahahaha nie ma karnego a jest kartka dla chlopa za "symulowanie" XD

0

celta bedzie grac na 100% yhy wlasnie widac juz sa myslami na wakacjach w du.ie maja ten mecz

1

Czuje ze to bedzie popisowy mecz sedziow

0

A zlota pilke i tak dostanie ronaldo hah

0

I potem bedzie placz jak za thiago

0

Bo wygrywali wysoko zamykajac usta sedziom

0

I zidane ze zlozsci wali z dynki w sedziego

0

Byl taki dobry ze w bramke nie umial trafic

1

Maja dobra lawke

1

Denis za malo gral gdyby gral tyle co gomes to mozna bylo by go ocenic

0

Umtiti tez przyszedl z zamiarem bycia rezerwowym i gra teraz w pierwszym skladzie. Jak ktos jest dobry i wierzy w swoje umiejetnosci to ma szanse na pierwszy sklad.

2

ta bramka isco zabila mecz

3

nie ma kartki hah

2

ale zenujaca symulka krosa

2

szkoda ze atleti na bernabeu nic nie strzelilo

0

Torres jaki wkurzony ciekawe co powiedzial ronaldo

0

wyszedl benzema za linie !!!!!!!!!!

0

reka u sedziego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?