Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rozgromic eibar na wyjezdzie, przegrywac u siebie f.ck logic
0
jaki fart omg
0
widac ze tylko dla sandro chce sie grac
0
w pojedynke ha ha ha
0
typowy kibic realu
1
hahahahaha eibar
0
swietne podanie gracza malagi do isco i ten bieg obrony w zwolnionym tempie
0
perez zadowolony widac ze kupil mecz
0
jprdl juz real wygrywa
0
No i Simeone.
4
raczej sedziom trzeba pogratulowac za udany sezon dla realu
0
perez jaki usmieszek jprdl
1
hahahahahaha nie ma karnego a jest kartka dla chlopa za "symulowanie" XD
0
celta bedzie grac na 100% yhy wlasnie widac juz sa myslami na wakacjach w du.ie maja ten mecz
1
Czuje ze to bedzie popisowy mecz sedziow
0
A zlota pilke i tak dostanie ronaldo hah
0
I potem bedzie placz jak za thiago
0
Bo wygrywali wysoko zamykajac usta sedziom
0
I zidane ze zlozsci wali z dynki w sedziego
0
Byl taki dobry ze w bramke nie umial trafic
1
Maja dobra lawke
1
Denis za malo gral gdyby gral tyle co gomes to mozna bylo by go ocenic
0
Umtiti tez przyszedl z zamiarem bycia rezerwowym i gra teraz w pierwszym skladzie. Jak ktos jest dobry i wierzy w swoje umiejetnosci to ma szanse na pierwszy sklad.
2
ta bramka isco zabila mecz
3
nie ma kartki hah
2
ale zenujaca symulka krosa
2
szkoda ze atleti na bernabeu nic nie strzelilo
0
Torres jaki wkurzony ciekawe co powiedzial ronaldo
0
wyszedl benzema za linie !!!!!!!!!!
0
reka u sedziego