Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest kpina ze taki klub jak Barca ma taki zarzad do d.py
0
tym detalem jest sedzia
2
Ten mecz moglby sie nawet nie odbyc
0
Nie no kurw nie strzelic zadnej bramki w dwumeczu lol
0
real z sedziami wystarczy na juve
0
tylko ze real ma sedziego
0
zenada zeby nic nie strzelic
1
Czyli polfinaly real monaco , juve atletico
0
sedzia sie smieje z Barcy bo nie moze strzlic
0
Czyli autobus definitywny teraz
3
Trzeba bylo w pierwszym meczu zapierd..ac zeby w drugim grac na luzie
0
za wolno to wszytstko idzie
0
no nic nie idzie LOL
0
walenie glowa w mur
0
po ch ten gomes
2
Jak cr7 zgarnie zp za taka gre to pilkarze powinni zbojkotowac gale
0
Mylil sie stal ewidentnie na lini spalonego i nie widzial?
0
Trypletu to oni nie zdobeda bo odpadli z pk
0
Kasa sie liczy dla nich nie jakis tam futbol
1
Casemiro: "sedziowie czasem sie myla ... "
Czy aby nie za czesto na korzysc realu?
0
Jeb sedziowie REALONA
2
Zdjac.najlepszego wykonawce rzutow karnych lol
0
Lewego zdejmuje o co kaman
0
I tak bedzie Unzue
0
Andre gomes daje wiecej od Iniesty haha
3
A ter stegen stoi jak slup
31
Vidal podawal do Lewandowskiego na trybunach
0
Rakitic by sie do skladu nie lapal nawet
0
Final Juve - Bayern ale by byl ciekawy mecz
0
Thiago kolejne genialne podanie