0

To jest kpina ze taki klub jak Barca ma taki zarzad do d.py

0

tym detalem jest sedzia

2

Ten mecz moglby sie nawet nie odbyc

0

Nie no kurw nie strzelic zadnej bramki w dwumeczu lol

0

real z sedziami wystarczy na juve

0

tylko ze real ma sedziego

0

zenada zeby nic nie strzelic

1

Czyli polfinaly real monaco , juve atletico

0

sedzia sie smieje z Barcy bo nie moze strzlic

0

Czyli autobus definitywny teraz

3

Trzeba bylo w pierwszym meczu zapierd..ac zeby w drugim grac na luzie

0

za wolno to wszytstko idzie

0

no nic nie idzie LOL

0

walenie glowa w mur

0

po ch ten gomes

2

Jak cr7 zgarnie zp za taka gre to pilkarze powinni zbojkotowac gale

0

Mylil sie stal ewidentnie na lini spalonego i nie widzial?

0

Trypletu to oni nie zdobeda bo odpadli z pk

0

Kasa sie liczy dla nich nie jakis tam futbol

1

Casemiro: "sedziowie czasem sie myla ... "
Czy aby nie za czesto na korzysc realu?

0

Jeb sedziowie REALONA

2

Zdjac.najlepszego wykonawce rzutow karnych lol

0

Lewego zdejmuje o co kaman

0

I tak bedzie Unzue

0

Andre gomes daje wiecej od Iniesty haha

3

A ter stegen stoi jak slup

31

Vidal podawal do Lewandowskiego na trybunach

0

Rakitic by sie do skladu nie lapal nawet

0

Final Juve - Bayern ale by byl ciekawy mecz

0

Thiago kolejne genialne podanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?