0

gomes dosrodkowal :o myslalem ze tylko umie podawac na 5 metrow

0

kurw 1 strzal i gol loooool

0

Bo dla gomesa najlepsze miejsce do lawka

2

Jaki ten gomes jest wkurw.acy nic nie potrafi

0

jeeje wkoncu

0

ja piernicze mathieu

0

granada u siebie ma farta atletico madryt ledwo tu wygral 1:0 i sevilla przegrala

0

ten ochoa jak zwykle mecz zycia w takim meczu

0

O ch.j wtf

0

Luis Suarez na skrzydlo chyba

0

gomes falszywa 9 hah

0

bo muslimy to lenie

0

Ronaldo od dawna juz stracil forme a wygrywa ZP tylko przez popularnosc

0

A mi pojutrze :>

2

Ja tez dolaczam sie do tych braw

2

A ile zaplacil perez zalozycielowi dis aby gadac takie bzdury?

0

Neymarowi sie powodzi klub,reprezentacja to trzeba wznowic sprawe przeciwko niemu

0

Moze ta kara za to ze nie byl na gali FIFA

3

Zaczyna sie ...

0

Dla kasy to i herb zmieniaja

0

Ja tez jestem zwolennikiem czystej rywalizacji ale tak nie jest

0

Jak tak zrobia to niech Isco sie przeniesie na trybuny Camp Nou zeby przyzwyczajac sie do stadionu he

2

No Zielinski fajnie sie rozwija w Napoli

1

Zgadza sie panie mateuszu ... hah

0

Dobra uj sa 3 pkt najwazniejsze

0

Albo 97

0

Pazdan: Okej nie fauluje

8

Zielinski > Gomes

1

Od slupka dziekuje hah

0

zielniskie niezle !! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?