Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gomes dosrodkowal :o myslalem ze tylko umie podawac na 5 metrow
0
kurw 1 strzal i gol loooool
0
Bo dla gomesa najlepsze miejsce do lawka
2
Jaki ten gomes jest wkurw.acy nic nie potrafi
0
jeeje wkoncu
0
ja piernicze mathieu
0
granada u siebie ma farta atletico madryt ledwo tu wygral 1:0 i sevilla przegrala
0
ten ochoa jak zwykle mecz zycia w takim meczu
0
O ch.j wtf
0
Luis Suarez na skrzydlo chyba
0
gomes falszywa 9 hah
0
bo muslimy to lenie
0
Ronaldo od dawna juz stracil forme a wygrywa ZP tylko przez popularnosc
0
A mi pojutrze :>
2
Ja tez dolaczam sie do tych braw
2
A ile zaplacil perez zalozycielowi dis aby gadac takie bzdury?
0
Neymarowi sie powodzi klub,reprezentacja to trzeba wznowic sprawe przeciwko niemu
0
Moze ta kara za to ze nie byl na gali FIFA
3
Zaczyna sie ...
0
Dla kasy to i herb zmieniaja
0
Ja tez jestem zwolennikiem czystej rywalizacji ale tak nie jest
0
Jak tak zrobia to niech Isco sie przeniesie na trybuny Camp Nou zeby przyzwyczajac sie do stadionu he
2
No Zielinski fajnie sie rozwija w Napoli
1
Zgadza sie panie mateuszu ... hah
0
Dobra uj sa 3 pkt najwazniejsze
0
Albo 97
0
Pazdan: Okej nie fauluje
8
Zielinski > Gomes
1
Od slupka dziekuje hah
0
zielniskie niezle !! :)