Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ostatni raz z depor przegralismy w 2008 :/
0
Messi powinien posiedziec na lawce aby nabrac ochoty do gry bo narazie mu sie niechce
10
Co za zryty dzien. Stoch traci lidera Barca pkt .
0
Najgorsze sa te mecze z takimi ogorami bo muruja sie cala druzyna i licza na farta
0
Im czesciej bedzie grac tym bardziej wezsze bedzie zainteresowanie nim
0
betis obnazy nogi az bedzie huczalo
0
Jak przegramy lige to tylko na wlasne zyczenie
1
Messi powinien odpoczac
0
zawsze musimy im oddawac pkt jak sa na spadku ?!?!
0
przegrac mecz z frajerska druzyna jprdl
1
Powinien Luis strzelac Messi dzisiaj bez formy
0
jaka przepasc rok temu 8-0 dzisiaj padaka
0
Niech ktos wbiegnie w pole karne na pale a moze jakis rykoszet czy cos
0
juz skurcze .......
0
no qrwaaa
1
Jak sie 1-wszy gola nie strzeli z leszczami to potem caly mecz sie ciagnie jak flaki z olejem
0
jprdl znowu z roznego co oni odwalaja
4
Ale Messi slabo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
hehe Suarez jaki sprint
0
cypisa puscili hehe
0
Dokladnie :)
4
Jeszcze jak czlowiek sobie przypomni ile on kosztowal to az krew zalewa
1
hahahaha
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/672863/chca-powtorzyc-mecz-fc-barcelona-paris-saint-germain-maja-juz-blisko-80-tysiecy-
0
Ney by sie przydal
0
ksiazka real madryt strategia sukcesu. perez opisuje jak posmarowac i sie nie nadziac na nieprzyjemnosci
0
czemu nie dolicza
1
no joselu przyda sie dobil patelnie i juz jest zajeb..ty
0
rok temu 8-0 tutaj he
0
teraz autobus