1

Ostatni raz z depor przegralismy w 2008 :/

0

Messi powinien posiedziec na lawce aby nabrac ochoty do gry bo narazie mu sie niechce

10

Co za zryty dzien. Stoch traci lidera Barca pkt .

0

Najgorsze sa te mecze z takimi ogorami bo muruja sie cala druzyna i licza na farta

0

Im czesciej bedzie grac tym bardziej wezsze bedzie zainteresowanie nim

0

betis obnazy nogi az bedzie huczalo

0

Jak przegramy lige to tylko na wlasne zyczenie

1

Messi powinien odpoczac

0

zawsze musimy im oddawac pkt jak sa na spadku ?!?!

0

przegrac mecz z frajerska druzyna jprdl

1

Powinien Luis strzelac Messi dzisiaj bez formy

0

jaka przepasc rok temu 8-0 dzisiaj padaka

0

Niech ktos wbiegnie w pole karne na pale a moze jakis rykoszet czy cos

0

juz skurcze .......

0

no qrwaaa

1

Jak sie 1-wszy gola nie strzeli z leszczami to potem caly mecz sie ciagnie jak flaki z olejem

0

jprdl znowu z roznego co oni odwalaja

4

Ale Messi slabo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

hehe Suarez jaki sprint

0

cypisa puscili hehe

0

Dokladnie :)

4

Jeszcze jak czlowiek sobie przypomni ile on kosztowal to az krew zalewa

0

Ney by sie przydal

0

ksiazka real madryt strategia sukcesu. perez opisuje jak posmarowac i sie nie nadziac na nieprzyjemnosci

0

czemu nie dolicza

1

no joselu przyda sie dobil patelnie i juz jest zajeb..ty

0

rok temu 8-0 tutaj he

0

teraz autobus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?