Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurw nieee
0
koncz pan ten mecz
2
byl zlapany hahaha symulka
0
To niech wlaczy Barce to zobaczy co to bledy sedzow ale przezywa ten real
0
ale malo brakowalo na 4:1
0
3:1 !!!!!!! hahahaha
0
gooooooooooooooooool
0
strzel to panie !!
1
haha co bejl
0
kazdy chce zdobyc szlachetna paczke realu
0
za nie odgwizdanie karnego majtki cr7 z kleksem
0
perez powiedzial do sedziow nie no chlopaki dajcie im troche pograc
1
sedzia bedzie sie staral zeby zdobyc torbe realu
0
Jeszcze celta vigo w sobote.
0
Mogl podbiec jeszcze rakitic
0
Ale bol du.y ma perez i spolka ze Ney tak gra i jest u nas juz szykuja kolejne sprawy przeciw niemu.
0
Ooo Messi schodzi
0
Dokladnie mecz z gijon to idealne spotkanie do przetestowania mlodych
0
te prezenty dostaja nieliczni za zaslugi
0
O taki dlugopis beda sie zabijac. Gil podniosl wysoko poprzeczke
1
Wiekszosc klubow chce wprowadzenia tej technologii ale real nie chce z wiadomych przyczyn
0
plus gacie woodoodporne cr7
0
Kazdy z sedziow sie stara jak moze aby otrzymac torbe realu
0
Taki klub jaka linia spalonego
7
I znowu wrzutka i gol z glowki jprdl czy oni potrafia cos innego?
0
Albo glowka albo karny
2
Ah te sokole oko sedziego w meczu realu
0
kur z 2:0 na 2:2
0
Wchodzi crack.
0
Trzech przy godinie a ten sobie laduje bramke hah