0

kurw nieee

0

koncz pan ten mecz

2

byl zlapany hahaha symulka

0

To niech wlaczy Barce to zobaczy co to bledy sedzow ale przezywa ten real

0

ale malo brakowalo na 4:1

0

3:1 !!!!!!! hahahaha

0

gooooooooooooooooool

0

strzel to panie !!

1

haha co bejl

0

kazdy chce zdobyc szlachetna paczke realu

0

za nie odgwizdanie karnego majtki cr7 z kleksem

0

perez powiedzial do sedziow nie no chlopaki dajcie im troche pograc

1

sedzia bedzie sie staral zeby zdobyc torbe realu

0

Jeszcze celta vigo w sobote.

0

Mogl podbiec jeszcze rakitic

0

Ale bol du.y ma perez i spolka ze Ney tak gra i jest u nas juz szykuja kolejne sprawy przeciw niemu.

0

Ooo Messi schodzi

0

Dokladnie mecz z gijon to idealne spotkanie do przetestowania mlodych

0

te prezenty dostaja nieliczni za zaslugi

0

O taki dlugopis beda sie zabijac. Gil podniosl wysoko poprzeczke

1

Wiekszosc klubow chce wprowadzenia tej technologii ale real nie chce z wiadomych przyczyn

0

plus gacie woodoodporne cr7

0

Kazdy z sedziow sie stara jak moze aby otrzymac torbe realu

0

Taki klub jaka linia spalonego

7

I znowu wrzutka i gol z glowki jprdl czy oni potrafia cos innego?

0

Albo glowka albo karny

2

Ah te sokole oko sedziego w meczu realu

0

kur z 2:0 na 2:2

0

Wchodzi crack.

0

Trzech przy godinie a ten sobie laduje bramke hah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?