Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luczo nie widzi problemu jest prowadzenie to po co zmieniac
1
Nic sie nie zmienilo od meczu psg tylko rywal cofniety. Gdyby leganes zagralo agresywnie pressingiem jak psg to bylaby niespodzianka.
2
Rob te zmiany jprdl
0
Szkoda ze Vidala tam nie bylo
1
I co wy wierzycie w remontade z psg z taka gra??
0
Jak na takiego rywala to slabo narazie
0
aj czemu nie strzelal
2
remontuje mieszkanie w londynie
0
Za wspanialy mecz gomesa przeciwko psg dostal powolanie na kolejny
0
Jakos nie przeszkadzal mu styl Barcy gdy zabral cala druzyne Liverpoolu zeby obejrzec mecz Barcy na Camp Nou.
1
Mogli go sciagnac na PO ...
0
getafe spadlo to espanyol przejal paleczke
1
Ja wszedlem obejrzec espanyol a nie real
1
he lewy wszedl i juz kartka
0
Jak to bylo wiadome ze 3 pkt dla realu w tym meczu
0
i ciagle takie same bramki wrzutka w pole karne i gol z glowki
4
Real wyjdzie rezerwami bo wie ze espanyol podaruje im 3 pkt
0
Chcial odejsc to niech siedzi sobie w tym bayernie
0
Barca bedzie musiala cisnac. Wystarczy kontra psg i po meczu
0
eh spokojnie mogli to wygrac
2
hahaha ale sobie pogral tyyp
0
czerwo ! trzeba to wykorzystac
0
rado po co
0
Wladze ligi hiszpanskiej zapewne z tebasem na czele. Czemu mnie to nie dziwi. Kibice mowili prawde dotyczaca filipie luisa. Pamietaja brutalny atak rok temu na kolano Messiego.
0
Masche przyda sie na DP
1
I z pulapka ofsajdowa he
1
a ronaldo wraca? kladzie sie i macha raczkami
0
Moze jest jakis konflikt na linii pilkarze - trener o ktorym nie wiemy. Dlatego pilkarze graja tak slabo.
0
Byc moze to juz ostatni raz Barcy w LM w historii. Bo ma powstac ta niby superliga.
0
Uwierzyl w jego slowa ze jest mieszanka Iniesty i Rakitica