0

Luczo nie widzi problemu jest prowadzenie to po co zmieniac

1

Nic sie nie zmienilo od meczu psg tylko rywal cofniety. Gdyby leganes zagralo agresywnie pressingiem jak psg to bylaby niespodzianka.

2

Rob te zmiany jprdl

0

Szkoda ze Vidala tam nie bylo

1

I co wy wierzycie w remontade z psg z taka gra??

0

Jak na takiego rywala to slabo narazie

0

aj czemu nie strzelal

2

remontuje mieszkanie w londynie

0

Za wspanialy mecz gomesa przeciwko psg dostal powolanie na kolejny

0

Jakos nie przeszkadzal mu styl Barcy gdy zabral cala druzyne Liverpoolu zeby obejrzec mecz Barcy na Camp Nou.

1

Mogli go sciagnac na PO ...

0

getafe spadlo to espanyol przejal paleczke

1

Ja wszedlem obejrzec espanyol a nie real

1

he lewy wszedl i juz kartka

0

Jak to bylo wiadome ze 3 pkt dla realu w tym meczu

0

i ciagle takie same bramki wrzutka w pole karne i gol z glowki

4

Real wyjdzie rezerwami bo wie ze espanyol podaruje im 3 pkt

0

Chcial odejsc to niech siedzi sobie w tym bayernie

0

Barca bedzie musiala cisnac. Wystarczy kontra psg i po meczu

0

eh spokojnie mogli to wygrac

2

hahaha ale sobie pogral tyyp

0

czerwo ! trzeba to wykorzystac

0

rado po co

0

Wladze ligi hiszpanskiej zapewne z tebasem na czele. Czemu mnie to nie dziwi. Kibice mowili prawde dotyczaca filipie luisa. Pamietaja brutalny atak rok temu na kolano Messiego.

0

Masche przyda sie na DP

1

I z pulapka ofsajdowa he

1

a ronaldo wraca? kladzie sie i macha raczkami

0

Moze jest jakis konflikt na linii pilkarze - trener o ktorym nie wiemy. Dlatego pilkarze graja tak slabo.

0

Byc moze to juz ostatni raz Barcy w LM w historii. Bo ma powstac ta niby superliga.

0

Uwierzyl w jego slowa ze jest mieszanka Iniesty i Rakitica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?