Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
symulka bramkarza
2
W Hiszpanii jest problem bo nie maja stadionu narodowego temu musza szukac przed finalem aby bylo to miejsce neutralne. W innych krajach nie ma tego problemu bo finaly rozgrywane sa na stadionach narodowych jak np. w Anglii na Wembley, w Polsce na Stadionie Narodowym ...
0
Ale nie maja stadionu narodowego i musza szukac przed finalem.
0
Tylko sobie zobacz jakie stadiony sa wybierane w LM i LE. Przewaznie sa to stadiony reprezentacji albo druzyn ktore nie dostaly sie do rozgrywek.
0
Myslisz ze Barca nie wolalaby co roku grac na Camp Nou?? Ale co na to przeciwnik.
0
Co w tym dziwnego jak to najwiekszy dostepny stadion w Hiszpanii. Jak by real byl w finale a Barca odpadla to sytuacja bylaby odwrotna.
0
Nie moga wybrac stadionu wczesniej. To musi byc neutralny teren dla obu finalistow a nie wiadomo kto zagra w finale.
0
Co roku final powinien byc rozgrywany na bernabeu bo real i tak nie dochodzi do finalu
0
Nie moze byc znany bo nie wiadomo kto zagra w finale
0
Wczesniej gnebili Neya i Messiego a teraz czepiaja sie Suareza
0
Zapewne zszedlby gdyby do konca bylo jeszcze sporo czasu ale to byl juz doliczony czas gry ze 4 min do konca.
0
Niech proboja ale to pewnie nic nie da. Trzeba smarowac jak real zeby cos zdzialac.
0
Jak jestes realem to ci anuluja
0
Przeciez dostal czerwo wiec nie zagra
0
Messi ma jakis grymas na twarzy
0
Znowu tej jeba.y filipie luis fauluje Messiego. Oby nie kontuzja jak ostatnio.
0
To nie bylo na kartke jprd
0
Pojeb.oo bez Suareza na final wtf
0
Ano 1 gol atleti i dogrywka a tu juz niektorzy swietuja
0
zjadla go presja jakis blady podszedl xd
0
To Vidal sie nagral hahaha
0
gooooooooooooooooooool
1
Wole Masche na DP
0
Gomes druzyny pomylil juz nie pierwszy raz kur..a podaje dla rywali
2
Rakitic to padaka w tym sezonie
0
Chcial siatke dla sedziego zalozyc ale nie udalo sie
0
luo Cilessen !!!!!!!
0
Nic nie wiadomo. Niedawno dostal kartke bo wiazal buta.
0
W ofensywie gra spoko ale w obronie cienko. To typowy skrzydlowy a nie obronca.
0
Ale Cilessen ma wyborowe towarzystwo na lawce Suarez i Messi