Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kur podac nie umie na 2 metry
2
Vidal to ma cierpliwosc widac ze naprawde mu zalezy gra w Barcelonie.
16
Paco wszedl czy stoi jeszcze za linia?
0
Drewniak zaraz wejdzie
0
Idealnie zmiescil
0
Geniusz Messi. Jak mozna miec watpliwosci co do najlepszego pilkarza na swiecie.
0
Arda z kartka tradycyjnie
0
Jak to kto za Busquetsa Mascherano
3
Gol z dystansu co sie stalo
0
Ohoho denis heheh
0
Ale podanko Messiego
2
Bez kartki .......
0
O kurde Busi
0
Haha rzeszy to w przypadku niemiec a w przypadku Polski to cala grupa xd
0
Co tam sie wyprawia w arsenalu xd
0
Ich boli ze Barca jest ma szczycie co roku wygrywa trofea
0
Jest klatwa przelamana
0
Co ten Leo heh
0
Messi nie odpuszcza xd
1
Jak oni po wojaku
0
Messi xd
0
Sociedad co roku gra to samo. Strzelic jak najszybciej i autobus.
6
Czyzby fart sie skonczyl juz xd
0
No i gdzie ten najlepszy z najlepszych ?
0
hahahaha
0
Wchodzi taran
0
hahahaha hahaha
0
goooooooooool
0
Gdzie zolta za symulke
3
He ramos juz zoltko