0

Kur podac nie umie na 2 metry

2

Vidal to ma cierpliwosc widac ze naprawde mu zalezy gra w Barcelonie.

16

Paco wszedl czy stoi jeszcze za linia?

0

Drewniak zaraz wejdzie

0

Idealnie zmiescil

0

Geniusz Messi. Jak mozna miec watpliwosci co do najlepszego pilkarza na swiecie.

0

Arda z kartka tradycyjnie

0

Jak to kto za Busquetsa Mascherano

3

Gol z dystansu co sie stalo

0

Ohoho denis heheh

0

Ale podanko Messiego

2

Bez kartki .......

0

O kurde Busi

0

Haha rzeszy to w przypadku niemiec a w przypadku Polski to cala grupa xd

0

Co tam sie wyprawia w arsenalu xd

0

Ich boli ze Barca jest ma szczycie co roku wygrywa trofea

0

Jest klatwa przelamana

0

Co ten Leo heh

0

Messi nie odpuszcza xd

1

Jak oni po wojaku

0

Messi xd

0

Sociedad co roku gra to samo. Strzelic jak najszybciej i autobus.

6

Czyzby fart sie skonczyl juz xd

0

No i gdzie ten najlepszy z najlepszych ?

0

hahahaha

0

Wchodzi taran

0

hahahaha hahaha

0

goooooooooool

0

Gdzie zolta za symulke

3

He ramos juz zoltko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?